Solidworks Task Sceduler Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Gençler solid teknikr resim dosyalarını toplu olarak dwg export etmek için task oluşturuyorum..fakat bir türlü export etmiyor .. tüm klasör alt klasörleri ile seçiyorum hata hiç veri dizini bulunaamadı diyor.. fakat dosyayı tek tek çevir görevi oluşturduğumda ( her dosya için bir görev) onu çeviriyor..

Bu konuda bilginiz var mıdır?

Şimdiden teşekkürler

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

yok mu solidçi arkadaşlar?

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

yok mu solidçi arkadaşlar?

Hocam var da hiç çoklu dwg export etmedim, bir bilgim yok o yüzden, at deneyeyim diyecem ama ancak akşama olur şuan bulunduğum bilgisayarda solid yok.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

o yöntemi bilmiyorum yalnız makroya bir bak.

http://www.teyfikerenerez.com/sw-convert-dwg-macro

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Ben her parçaya tek tek sağ tıklayı DXF/DWG ver komutunu seçtiğim için senin istediğim markolu şeyi bilemiyorum

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 646 Toplam Mesaj: 5
solidworks task sceduler dwg export