folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Some De Windows Ftp Sini Açma Şekli Ve Açtıktan Sonra Kurma Şekli Buyrun

Some De Windows Ftp Sini Açma Şekli Ve Açtıktan Sonra Kurma Şekli Buyrun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bozkurt_hacker
    bozkurt_hacker's avatar
    Erkek

evet arkadaşlarım şimdi somede hostunuzu aldıysanın www.somee.com a girin usernamenızı ve şifrenızı girip  web butanona tıklayın ve üste orta boy yazı ile Resources yazan butona tıklayarak altta sitenin Ip adresini yazar IP adresini kopyalıyoruz veadres çubuğuna  ftp://İPadresin.com  yazıyoruz yanlız IP adresi yazan yere Kendı sitenızın IP sini yazın neyse sonra username ve passwor içıkacak giresının ftp açılır ha bu ftp ye girmek işi sadece siteyi ilk açtığınızda IP adresini kualanrak girersiniz girdikten sonrada daha sitenızın adıyla girsenin olur ftp://www.siteadi.somee.com   gibi neyse bu windows ftp girişi içinidi

şimdide ftp yiaçtıp içi bom boş ozaman www.aspindir.com  dan portal kısmına gidip beyendıyımız bır potalı alıyoruz indiriyoruz yanı sonrda indirdiyimiz portalı açıl içindeki dosyaları kopyalayım fetdeki defult.asp dosyası olan alana yapıştırıyoruz sonrada iş bittimi sitede hazır demek tir

sonrda ftp yı kapatım sitenıze girebılırsınız

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shubuo
    shubuo's avatar
    Erkek
    kardeş verdiğin bilgiler  işime yaradı  ama   site açılmadı  yardımcı olursan sevinirim  bozkurt     msn adresim : shubuo_421@hotmail.com 

asker ler cephede bizler burada bu vatanı bölücülere ve hainlere bırakmıcaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shubuo
    shubuo's avatar
    Erkek

selamın aleyküm  bozkurt kardeş   kardeş  anlattıkların  sayesinde bilgi sahibi oldum ama  yaptığım  şeyler in doğru old  da biliyorum    velakin  siteyi açamadım   yzıyorum adresi   girmiyor  boş   bir html   açılıyo  

yardımcı olursan sevinirim   msn  adresim : shubuo_421@hotmail.com    bekliyorum  yardımın

asker ler cephede bizler burada bu vatanı bölücülere ve hainlere bırakmıcaz
Toplam Hit: 3320 Toplam Mesaj: 3