SONY NEX-C3 DSLR Fotoğraf Makinası Görüş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ptchicko
    ptchicko's avatar
    Erkek

Limango'da makina 1070 TL fiyatla vermişler.

http://tech.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=1389871 (Üyelik istiyor)

Bilgi sahibi arkadaşlar makina ve fiyat hakkında görüşlerinizi yazar mısınız.

Makina hakkında bilgi;

http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/2906/show.html

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

vereyim hocam

taşımak için iyi bir makinedir menüsü alışana kadar zordur tam olarak dslr sayıılmadığından %20 düşük performans beklemelisin bunun haricinde güzel makinedir 16 mm lens ile pahalı bu makine 

bende pentax k-r ile nex 5 arasında kalmıştım şimdi ise hangisinin ucuunu bulursam onu alacağıma karar verdim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ptchicko
    ptchicko's avatar
    Erkek

Bilgi için çok teşekkürler. Anında vaz geçerim böyle durumlarda :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

vizor olmayan makine. kullanırken dijitalden hiçbir farkı yok. ışık ayarlaması güzel. panoromik çekimini çok beğendim. 3d çekim yapıyor üzerindeki lensle ama hiç deneme fırsatım olmadı. başlangıç için ideal ama pahalı.

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

portatif harika, lensi pahalı vizörü yok. temel özellikler bunlar. sonuçlar gayet güzel. ama o kadar para vericeksen ve fotoğraf çekme amacın bi hobiyse, dslr alman lazım. yok ben en kullanımı kolay zırt pırt uğraştırmayacak taşıması kolay makine arıyorum, lens falanda umrumda değil 1 kere alırım lensi başka da ihtiyacım olmaz diyebiliyorsa, c3 değilde nex5 veya nex7 öneririm. tabi nex7 ye o kadar para verilir mi oda ayrı. sana sadece biraz daha bekle ve bütçeyi yukarı çek diyorum :)

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ptchicko
    ptchicko's avatar
    Erkek

Aslında fotoğrafçılıkla amatör olarak ilgileniyorum, 3 sene kadar oluyor Sony A100 almıştım ancak çalındı. Çalınmadan önce de 1-2 sefer acayip yerlerde unutmuştum.  Böyle olunca bir kez daha DSLR makina almamaya karar vermiştim. O zamandan beri aklımın bir yerinde. Şimdiye kadar içime sinen makinalarda fiyatlar 2-3000 fiyat aralığında olduğu için niyetlenmedim ama bu 1000 TL psikolojik sınırında olunca kalbim yeniden çarpmaya başladı.

Nex 7 yi inceledim özellikleri çok güzel ama fiyat ciddi. Belki de yeniden kaybolacak bir makina için o kadar vermeye değer mi? Maddi olarak değil psikoljik sınırları yukarı çekmek gerekiyor anladığım kadarıyla..

Toplam Hit: 971 Toplam Mesaj: 6