folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder SONY VAIO VPCF12M1E/H Mutlu We Sinirli

SONY VAIO VPCF12M1E/H Mutlu We Sinirli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek

Sa. arkdslar saat suuanda 6,22 buyuk bır ıhtımal bu saatte herkez uyurdur malum sabah pazar nyse konuya gıreyım dırek bugun ıstanbulda gittim işim geregi bir an bimeksi gördüm hemen daldım orda sony bu modelını gördum we hosuma gitti nyse laptop iyi kendım kullanmayacagım için hedıye verecegım kısıye aldım fiyatı 2760 yazıor arastırmadım direk kredi kartından cektım suan bakıyorum bimeks de aynı ürün aldıgım yerde 2555 civari gibi bir rakam şimdi ne yapıyım ölüm mü öldürünmü :@ su bir gerck arkdslar ama makıne tmm özellıklerı bakımından parası gercekten biraz pahalı ama kasa we FULL HD kalitesi için verilirmi o kadar para bence sony o göruntusu için verilir :) sabah olmasnı beklıyorum bimeksi arayıp neden bu sekılde oluor we gerekırse iade edecegım .. sizce ne yapmam gerek weya bu paralar sony diger hangı modelini önerirsiniz şimdiden cok tşkler tatli rüyalar  :))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

iade et yeniden al yada fiyat farkının iadesini iste 

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Afyon bunu yazdı:
    -----------------------------

Sa. arkdslar saat suuanda 6,22 buyuk bır ıhtımal bu saatte herkez uyurdur malum sabah pazar nyse konuya gıreyım dırek bugun ıstanbulda gittim işim geregi bir an bimeksi gördüm hemen daldım orda sony bu modelını gördum we hosuma gitti nyse laptop iyi kendım kullanmayacagım için hedıye verecegım kısıye aldım fiyatı 2760 yazıor arastırmadım direk kredi kartından cektım suan bakıyorum bimeks de aynı ürün aldıgım yerde 2555 civari gibi bir rakam şimdi ne yapıyım ölüm mü öldürünmü :@ su bir gerck arkdslar ama makıne tmm özellıklerı bakımından parası gercekten biraz pahalı ama kasa we FULL HD kalitesi için verilirmi o kadar para bence sony o göruntusu için verilir :) sabah olmasnı beklıyorum bimeksi arayıp neden bu sekılde oluor we gerekırse iade edecegım .. sizce ne yapmam gerek weya bu paralar sony diger hangı modelini önerirsiniz şimdiden cok tşkler tatli rüyalar  :))

-----------------------------
    Bimeksle davalık olduk hacı bu yüzden. Bimeks İndex Bilgisayardan alıyordu 1 sene önce ürünleri hala öylemi bilmiyorum bizde indexin bayisiyiz, sony vaio sattık 1885 liraya 1 gün sonra adam laptopu geri getirdi bimekste 1680 lira 200 lira kitlemişsiniz bana diye. arkadas bize geliş fiyatı zaten 1800 lira  8 lira karımız var sana nası 200 kitleeycez diyoruz bimeksteki fiyatı gösterdi. İndexi aradık böyle böyle Onlarda bimeksi aramışlar ceza kesmişler lan bi firma müşteri çekmek için zararına satış yaparmı yapıyor demekki. onlara aynı laptopun geliş fiyatınıda öğrendim 1780 lirayada onlara geliomuş.

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    easy4me
    easy4me's avatar
    Erkek

Demekki neymiş. Alış-verişi bimeksten az buçuk bekledikten sonra yapıcakmışız :D

- Hard Pro *D.O.T.A* & HoN Player. - Prepare for Glory. No mercy..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek

hacı sormayın kafayı  sıyırcam bimeks ı arıom şimdi kımse yok pazar ya ya ben ürünü bimeksden aldım bimeks kendı magzasında öptü bizi resmen :@ bimeks kendı sitesınde ürünü 2555 lira satiş fiyati bana 2760 ytl.. ürün hakkında düşünce nedir ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek

beyler özelllıkler FULL HD olması benı caydırmakdan faz gecıyıor fıyat farkını alıp bu makıneyi arkdasa hedıye etmeyıpp kendım kullansam nasıl olur ?  bu paraya baska sony nın bir modelenı mı alsam acaba yardım pls .. :(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoNam3
    NoNam3's avatar
    Erkek

Bence bu laptop sağlam. Full hd olması mükemmel bir özellik. Bir de büyük ekran hd destekli external bir monitor koyarsın yanına; Ev sinema gibi olur :)

#i#m#z#a#m# #i#s#m#i#m#d#i#r#
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    web e ozel yaziyor ama ordaki gorevlinin de bunu sana soylemesini bekleyemeyiz sonucta prim aliordur her sattigi urunden :)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek

makneden gercetkn menunm o görewlının sucu ama 3 gunluk idae süresi war yarın ara iade ederım yoksa paranın gerı kalan kısmnı verısınler  makıne güzel sonucda sony garantısı war özellıkle kasa we kullanıs acısından cok hosuma gıdıyor :))

Toplam Hit: 1445 Toplam Mesaj: 9