Soru- Google Görseller

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

Google görsellerde eskiden Araçlar/Boyut dedik mi istediğimiz megapikseli seçebiliyorduk 12 40 70 gibi veya istediğimiz değerleri kendimiz giriyorduk. Şimdi sadecde büyük-küçük-orta seçenekleri var.

Şimdi gelişmiş aramalar kısmından bu özelliği kullanabiliyoruz ama ben eskiski gibi görsellere girdim araçlar/boyut kısmından kolayca bu seçimi yapabilmek istiyorum. Yöntemi/ayarı var mıdır? ben bulamadım.

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı

Google görsellerde eskiden Araçlar/Boyut dedik mi istediğimiz megapikseli seçebiliyorduk 12 40 70 gibi veya istediğimiz değerleri kendimiz giriyorduk. Şimdi sadecde büyük-küçük-orta seçenekleri var.

Şimdi gelişmiş aramalar kısmından bu özelliği kullanabiliyoruz ama ben eskiski gibi görsellere girdim araçlar/boyut kısmından kolayca bu seçimi yapabilmek istiyorum. Yöntemi/ayarı var mıdır? ben bulamadım.

yok öyle kullanacaksın. Google görsellerin aşırılması ve telifsiz kullanılması nedeniyle bol bol geliştirme yapıyor görseller kısmında... 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

https://www.google.com/search?q=arancakkelime&tbs=isz:ex,iszw:1920,iszh:1080&source=lnms&tbm=isch

ornek: 

https://www.google.com/search?q=youtube&tbs=isz:ex,iszw:1920,iszh:1080&source=lnms&tbm=isch

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Google görseller bozulduğundan beri yandex görseller kullanıyorum. 

Ağzına sıçtılar, yandex sker atar 

PanxeR tarafından 23/Oca/20 22:47 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 979 Toplam Mesaj: 4
google google görseller