Sosyal Medya Danışmanı Arıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar
    Erkek

Uzun aradan sonra selamlar tbt ailesi. daha öncesinde bir kaç sorun ve soru ile ilgili konu açmıştım fakat artık o buhranlı öğrencilik zamanları sonunda son buldu. bu sırada çok şey değişti hayatımda ve güzel gelişmeler yaşandı. sizinle paylaşmak istedim :)

şimdi gelelim asıl konumuza. Yaklaşık 1 yıl önce açmış olduğumuz vodafone mağazamızın sosyal mecrada daha çok yayılması ve reklamı amacı ile sosyal medya danışmanı bir arkadaşa ihtiyacımız var. sizden gelecek tavsiyeler veya bu işi yapabilecek arkadaşlarla görüşmek istiyoruz. 

bu işi ile alakadar olan tanıdığınız veya tbt den bir arkadaş ile bu işi yürütmek istiyoruz.

bağlantılarımız: instagram ve facebook : @boranlariletisim / pm 

Her Şeyden Önce Korkmayı Bırakıp Bir Gün Öleceğini Kabullenmelisin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

#TxT - Burada göreceğin ilk adamdır bu konuda.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Merhabalar hocam ben talibim bu işe. pm ile numaranı gönderirsen detayları görüşelim. Arı Medya reklam ajansı olarak sosyal medya yönetimi yapmaktayız. Beni tanıyan arkadaşlar burada ref olacaktır zaten :) 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Merhabalar hocam ben talibim bu işe. pm ile numaranı gönderirsen detayları görüşelim. Arı Medya reklam ajansı olarak sosyal medya yönetimi yapmaktayız. Beni tanıyan arkadaşlar burada ref olacaktır zaten :) 

Sezgin kotominekirei sana ulaşmaya çalışıyordu dostum, ben bakındımda numaran silinmiş bulamadım başka ulaşım yolu. bir pm at kendisine istersen numaranı

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Sezgin kotominekirei sana ulaşmaya çalışıyordu dostum, ben bakındımda numaran silinmiş bulamadım başka ulaşım yolu. bir pm at kendisine istersen numaranı

mesaj yazdım üstad :) 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

sezgine referans olurum,

taklaya getirse de gönlünü almasını bilir :p

şakası bir yana, kendisini tekrar askere almadıkları sürece işin yürür (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    batuhanboran95
    batuhanboran95's avatar