folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Sosyal Medya Oyun Planı(Yalin Kod)

Sosyal Medya Oyun Planı(Yalin Kod)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Yalin Kod kanalında rastladığım keyifli düşündürücü bir video. Seri olarak devamı gelecekmiş.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Sizin stratejileriniz neler ? 

https://www.youtube.com/watch?v=6cI42-REUtI

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Bu adam oyun yapacaktı yakın zamanlarda gördüm nedir ne değildir belli mi? Kendisi finanse ediyormus henüz. Teknoseyirde görmüştüm galiba.

Edit: Videoyu izlemedim zaman yok diye belki  bahsettiğim şeyi açıklıyordur videoda. Bi ara izleyim...

Edit2: Bilen varsa özet pls.

dcpromo tarafından 16/Şub/19 09:21 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Bu adam oyun yapacaktı yakın zamanlarda gördüm nedir ne değildir belli mi? Kendisi finanse ediyormus henüz. Teknoseyirde görmüştüm galiba.

Edit: Videoyu izlemedim zaman yok diye belki  bahsettiğim şeyi açıklıyordur videoda. Bi ara izleyim...

Edit2: Bilen varsa özet pls.

Karışık sırayla izliyorum videolarını. En son yapmış olduğu oyunu fuar gibi bir yerde insanlara oynatıp geri dönüşümler alıyordu. Hala geliştirme aşaması devam ediyor gibi sanki tam emin değilim açıkçası. 
    Video Sosyal Medya'da zaman harcamak üzerine. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 1165 Toplam Mesaj: 3
sosyal medya yalinkod bilgem çakır