folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Spacedesk Masaüstünüzü Başka Cihazlara Yansıtın

Spacedesk Masaüstünüzü Başka Cihazlara Yansıtın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

merhabalar arkadaşlar bugün bi sitede gördüm ama hangi sitede gördüm bilmiyorum neyse uygulama bilgisayar ekranınızı  telefona tablete yansıtıyor ama öyle yansıtma degil 3. 4. ekran gibi yansıtıyor  kurrken driver olayına dikkat edin sonra çökme oluyormuş

https://www.spacedesk.net/

Attention!

Update NVIDIA graphics driver to version 461.09 (release date: 2021.1.7) before using it with spacedesk!
    Older NVIDIA graphics drivers can crash Windows 10 PCs with BSOD (Blue Screen of Death). 

KaptaN tarafından 07/Mar/22 20:39 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Teşekkürler. Şimdi olmasa bile sonradan lazım olur. 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

Teşekkürler. Şimdi olmasa bile sonradan lazım olur. 

o altta gözüken tablette android 4.4.4 var yeni sürüm vb.. yk çöp gibi duruyordu :D  iyi oldu 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Süperbir Çalışma ortamı olmuş :). Bende bi apk ile sesi pc den alıp görüntüyü tabletten yansıtıyordum işimi görüyordu. Bunada bakmak lazım. Tnk u Kaptan ><

alektamovikmovik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Süperbir Çalışma ortamı olmuş :). Bende bi apk ile sesi pc den alıp görüntüyü tabletten yansıtıyordum işimi görüyordu. Bunada bakmak lazım. Tnk u Kaptan ><

bunda istersen seside tabletten veriyor yada tam tersi daha iyi yazılımlar varmı varsa bilenler şey etsin  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

valla eski galaxy etab tan monitör yapayım dedim çok kasıyor ya, bizi üzer bu sistem at youtube çalsın felan durumları için var ancak, yada ne bileyim pomodoro felan yapıyosundur ordan açar takip edersin

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Telefonla tabletle yetinmeyip ağdaki diğer laptopların ekranlarını da harici ekran gibi kullanarak yansıtabilirsiniz.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Çok eskiden kullanıyordum.

İki pc ve iki ekranınız var, iki ekranı tek pc'de kullanmak istiyorsunuz -> spacedesk

İki pc ve iki ekranınız var, iki pc'yi tek klavye mouse'dan yönetmek istiyorsunuz -> sharemouse

tek pc ve iki ekranınız var. iki ekranı da kullanmak istiyorsunuz -> hdmi

tek pc ve tek ekranınız var -> bu yazıyı yazıyorsunuz...

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 1039 Toplam Mesaj: 8
spacedesk