Spam Mailden Kurtulamıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Arkadşalar nereden nasıl geldi anlamadım çözemedim gitti, her gün aşk dostun diye mail geliyor, spam olarak işaretliyorum, listeden çıkar diyorum ama nafile her gün geliyor. Günde bir defa geliyor. Nasıl kurtulurum bu mail adresinden, mail adreside bu,

AskDostun (OOOCdasXG7FC3xpNy7aG4fW0Kny8ZpLJtmwIOXsgXcGRrY6K87@moo.com)

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

kelime bazlı engelleme yap 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Nasıl yaparım, hotmail kullanıyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

1- Hotmail adresimize giriyoruz.

2- Sağ taraftaki “Seçenekler” menüsünden “Diğer seçenekler” sekmesine tıklıyoruz.

3- “Gereksiz e-posta” kategorisindeki “Güvenli ve engellenen gönderenler” sekmesine tıklıyoruz.

4- Açılan penceredeki “Engellenen Gönderenler” sekmesine tıklıyoruz.

5- “Engellenen e-posta adresi veya etki alanı:” yazısının altına istemediğimiz e-maili (örnek: isim @ hotmail.com yazıyoruz ve “Listeye ekle” düğmesine tıklıyoruz.

Artık listeye eklediğiniz mail adresinden size artık e-mail gelmeyecektir.

alıntı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    koray bunu yazdı

1- Hotmail adresimize giriyoruz.

2- Sağ taraftaki “Seçenekler” menüsünden “Diğer seçenekler” sekmesine tıklıyoruz.

3- “Gereksiz e-posta” kategorisindeki “Güvenli ve engellenen gönderenler” sekmesine tıklıyoruz.

4- Açılan penceredeki “Engellenen Gönderenler” sekmesine tıklıyoruz.

5- “Engellenen e-posta adresi veya etki alanı:” yazısının altına istemediğimiz e-maili (örnek: isim @ hotmail.com yazıyoruz ve “Listeye ekle” düğmesine tıklıyoruz.

Artık listeye eklediğiniz mail adresinden size artık e-mail gelmeyecektir.

alıntı

Teşekkürler hemen deniyorum,

Toplam Hit: 2439 Toplam Mesaj: 5