folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Sportflux Yasaklı Sitelere Girme Yükledim İnternete Giremiyom. Yardım!

Sportflux Yasaklı Sitelere Girme Yükledim İnternete Giremiyom. Yardım!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek

Sportflux 2012 yasaklı sitelere girme programı yükledim sitelere girdim ve programı devre dışı bıraktıgımda ise internete bağlı oldugum halde hiçbir siteye giremiyorum dns araması bbaşarısız oluyor diyordu bende 4.2.2.1 4.2.2.2 dns yaptım öle bağlanabiliyorum otomatik dns al dediğimde dns araması başarısız oldu diyor nasıl bbu sorunu aşabilirim size zahmet yardım.

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

S.Flux problemli hocam ben uzun süredir kullanmıyorum

https://labnol-web-proxy.appspot.com/ 

Burayı kullan web proxy adult sitelerdeki videoları felanda gösteriyor problem yaşamassın

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

sende bi bokluk var demekki

ama zaten spotflux aşırı hızlı değil o yüzden kullanma siktr et...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

hocam pederin laptopa yuklemiştim online film izliyor herseferinde dns degiştirmiyim diye.Güncelleştirme geldi yukledim snra internete girmiyordu.

Spotflux'ı sildim, Wireless driverını sildim sonra driverı tekrar yukledim internete girmeye başladı.Spotflux'ıda tekrar kurdum hiçbir sorun kalmadı.bir dene belki çözülür.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desingers
    Desingers's avatar
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı

hocam pederin laptopa yuklemiştim online film izliyor herseferinde dns degiştirmiyim diye.Güncelleştirme geldi yukledim snra internete girmiyordu.

Spotflux'ı sildim, Wireless driverını sildim sonra driverı tekrar yukledim internete girmeye başladı.Spotflux'ıda tekrar kurdum hiçbir sorun kalmadı.bir dene belki çözülür.

Dostum ben en son pc den driver sildiğimde bluetoth driverini silmiştim tekrar yükledim çöktü bilgisayar. Benim sorunum bilgisayarım nete otomatik prox i ile girmiyor illa nete bağlanmam için proksi girmem lazım 8.8.4.4. 8.8.8.8 veya 4.2.2.1. 4.2.2.2 gibi

Senin Yadınla Ya Rabbim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

expat shield kullanıyorum ben gayet hoş.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    Desingers bunu yazdı
    erdiburak bunu yazdı

Dostum ben en son pc den driver sildiğimde bluetoth driverini silmiştim tekrar yükledim çöktü bilgisayar. Benim sorunum bilgisayarım nete otomatik prox i ile girmiyor illa nete bağlanmam için proksi girmem lazım 8.8.4.4. 8.8.8.8 veya 4.2.2.1. 4.2.2.2 gibi

Hocam ozaman ben yanlış anladım silme dirver falan :D Sorunun neden kaynaklandıgını bilmiyorum. :)

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
Toplam Hit: 4112 Toplam Mesaj: 7