folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Spotify Hesabım Hacklendi

Spotify Hesabım Hacklendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek

Bu gece spotify hesabımın hacklendiğini fark ettim şifrem değiştirilmemiş fakat benim dışımda hesaba erişen kişiyle aynı anda dinlemeye çalıştığımız için kullanılabilir cihaz seçim ekranı sürekli açıldı onun dinlediği şarkılara geçiş yapmaya başladı ayrıca son dinlenenlerde hiç dinlemediğim müzik zevkim dışında parçalar gördüm.
    Tabiki hemen şifremi değiştirdim asıl sorum şu mac os x kullanıyorum eski alışkanlıklardan kaynaklı bilgisayara giren çıkan paketleri izlerim hangi yazılım nereye bağlanıyor nereden bağlantı geliyor vs.
    spotify şifrem de pek basit olmayan bir şifre.

yani benden kaynaklı bir güvenlik açığından olmadığı konusunda neredeyse emin durumdayım.

geriye sadece iki seçenek kalıyor sistemsel bir hata oldu ,spotify hacklendi ? 

PsychoDawn tarafından 17/Oca/18 00:57 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Valla icloudun bile patlatılabildiğini gördük vaktiyle , ne tarz şarkılar dinliyor ki hocam eleman? Türkçe pop falan dinliyorsa bi kaç kere daha düşünmek lazım :P

Bilgisayarından eminsen , şifreni de değiştirdiğine göre sorun yaşamazsın. Tabii telefonundan da eminsen ya da mobil kullanmıyorsan.

Edit : spotify hacklense duyulurdu herhalde

Huerfanos tarafından 17/Oca/18 01:00 tarihinde düzenlenmiştir

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PsychoDawn
    PsychoDawn's avatar
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı

Valla icloudun bile patlatılabildiğini gördük vaktiyle , ne tarz şarkılar dinliyor ki hocam eleman? Türkçe pop falan dinliyorsa bi kaç kere daha düşünmek lazım :P

Bilgisayarından eminsen , şifreni de değiştirdiğine göre sorun yaşamazsın. Tabii telefonundan da eminsen ya da mobil kullanmıyorsan.

Edit : spotify hacklense duyulurdu herhalde

fransızca şarkılar dinlemiş fransızca rap ve 3-5 tane hiç duymadığım fransız sanatçı 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

sistemde olan hatadan olmuşdur bence.

Facebook uygulamalarında spotify varsa ordan sil.

Ağ üzerinde bir şey yapıldığını düşünmüyorum amma yinede ağ bağlantılarına bakmak istersen Wireshark dene.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Bi insan spotify neden hackler ki, müzik dinleme uygulaması değil mi bu?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Şirketteki bilgisayarın ayrıysa orada açık unutmuşsundur şirketteki arkadaşların da nemalanmaya çalışmıştır bence :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Geçmişte de tpolu olarak buna benzer birşey steam hesaplarında yaşanmıştı, dediğin gibi zor bir şifre varsa hocam anlık bir hata olmuştur bence

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Benimde netflix im hacklenmisti :D cinli beya koreli bi adam tarafindan. Benimki proxy yuzunden olmustu. Herseyi degistirip bi de iletisime yazmistim tedbir için

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Siteden tüm cihazlarda oturum kapat de. Şifreni değiştir. 

Toplam Hit: 1430 Toplam Mesaj: 9
spotify