folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Spyware Doctor V4.0.0.2593 Full

Spyware Doctor V4.0.0.2593 Full

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Spyware Doctor, dünyanin en popüler casus yazilim temizleyicisi ve gerçek zamanli koruma aracidir.

Spyware Doctor; bilgisayarinizi gerçek zamanli olarak tehditlerden engellemek, gelismis sistem taramasi ve bilinen tarayici enfeksiyonlarina karsi bagisiklik kazandirmak için üç adet casus yazilim koruma yolu saglar. Birçok ödül kazanmis olan Spyware Doctor, bilgisayarinizi casus yazilim, reklam içeren yazilim, truva ati (trojan), keylogger (klavye günlükçüsü), çerez (cookie), tarayici hijacker ve diger tehditlere karsi korur.

Ek olarak, web tarayicisi olan Internet Explorer'i dahili açilir pencere (pop-up) engelleyicisi ve kötü niyetli site korumasiyla aktif olarak korur. Spyware Doctor, kolay kullanimlidir ve sistem kaynagini az kullanarak bilgisayarinizi yormaz. Bunun yani sira süper hizli tarama yapar. Program tarafindan, daha fazla etkin algilama ve kaldirma için enfeksiyonlarin belirli özelliklerinin tanimlanmasi yapilir. Hemen hemen Spyware Doctor'un tüm fonksiyonlari Live Update isleminden güncellenebilir, sürekli gelistirilebilir ve casus yazilim tehditlerinin ciddi tehlikeli karsi koymalarina karsi her zaman genisletilebilir.

OnGuard özelligi, gerçek zamanli korumayi saglamak için tasarlanmistir ve bu özellik sayesinde bilgisayariniz casus yazilim ataklarindan korunur. Ayrica bagisiklik, site korumasi, açilir pencere engelleme ve tarayici ekranini kapsar.

Kayitli Sürümün Özellikleri :
    #Spyware, adware, malware, trojan, keylogger, spybot, adbot ve trackware gibi zararli yazilimlari algilar ve kaldirir.
    #OnGuard, arkaplanda çalisarak tarayici enfeksiyonlarindan bilgisayarinizi korur ve çerezleri izlemenize olanak saglar.
    #Bilinen binlerce web tarayici hijackerlarina (BHO) ve ActiveX tehditlerine karsi sisteminize bagisiklik kazandirir.
    #Gerçek zamanli koruma, bilinen phishing ataklarina karsi defansi, pop-up engellemeyi ve kötü niyetli site korumasini kapsar.
    #Akilli ve derin tarama seçenekleri malware enfeksiyonlari için bilgisayarinizi denetlemenize izin verir.
    #Yeni tehditlere karsi koruma ve algilama için sik sik Smart Update yapabilirsiniz.

http://www.hemenpaylas.com/download/1162792/Spyware_Doctor_v4.0.0.2593-cico.rar.html
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    eywallah

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    eyvallah kardeş

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay_666
    cagatay_666's avatar
    Erkek
    bende 5.0.8 versyonu var süper b program kırmak için bayağı uğrastık ama kırdık sonunda neyse program süper bisey

YA TAM SUSTURURUM YA KAN KUSTURURUM
Toplam Hit: 974 Toplam Mesaj: 4