folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder Sqlmap Birden Fazla Db Tablo Nasıl Çekilir..

Sqlmap Birden Fazla Db Tablo Nasıl Çekilir..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar her kese selamlar, sqlmap da birden fazla (16) db name çekildi  waf korumalı bi sunucuda fakat sqlmap da 16 db nin tablolarını aynı anda çekebilir miyim ? çekebilirsem sunucu banlama ihtimali var mı ? union based var işlemde sistem: apache  mysql 5.0.0

Bu konuyu bilen bir arkadaşımızın anlatmasını rica ediyorum, nasıl yapabileceğimi ve tabi banlanmadan bunu nasıl yapabileceğimi anlatırsa sevinirim... 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Konu hakkında bilgisi olabilecek bir arkadaş görsün diye up...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Siteyi pm at bakalım 

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Konu hakkında bilgisi olabilecek bir arkadaş görsün diye up...

aynı anda derken ??

tek tek --tables komutu ile çekmen daha iyi değilmi..yada ben yanlışmı anladım..sen tablo derken içeriğide mi çekmek istiyorsun..pm den ayrıntı verebilirsen yardımcı olurum..sqlmap uzmanlık alanım :D

--delay=2 --tamper=randomcase,between,space2comment    gir ..WAF atlatacaktır

sancaks tarafından 23/Eyl/19 18:49 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Hocam [08:01:48] [WARNING] unexpected HTTP code '418' detected. Will use (extra) validation step in similar cases, alınan cevap bu wafı geçemiyorum tüm tamperleri denedim, 

priv tamper waf script, var onla denedim anca onla db yi çekebildim, tabloları geçemedim 418 de takılıyorum load file ile etc passwd okunmuyor sql user çekiyorum fakat sql user password çekemiyorum. Blind çekmeyi deneyeceğim bunun dışında bi önerisi  veya priv waf scripti olan varsa pm den iletişime geçebilirim. İlgi alaka için teşekkürler bu arada.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Hocam [08:01:48] [WARNING] unexpected HTTP code '418' detected. Will use (extra) validation step in similar cases, alınan cevap bu wafı geçemiyorum tüm tamperleri denedim, 

priv tamper waf script, var onla denedim anca onla db yi çekebildim, tabloları geçemedim 418 de takılıyorum load file ile etc passwd okunmuyor sql user çekiyorum fakat sql user password çekemiyorum. Blind çekmeyi deneyeceğim bunun dışında bi önerisi  veya priv waf scripti olan varsa pm den iletişime geçebilirim. İlgi alaka için teşekkürler bu arada.

dostum,-t ile trafigi kayit et..ancak oraya bakarak yardimci olabilirim.

Toplam Hit: 1803 Toplam Mesaj: 6
sql mapta birden fazla db dumplamak