folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder SREBRENİCA Katliamının 15'İnci Yıldönümü

SREBRENİCA Katliamının 15'İnci Yıldönümü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

Sırp askerleri tarafından 1995 yılında 8 binin üzerinde masum Boşnak MüslümanAvrupa'nın ortasında katledildi. 2'nci Dünya Savaşı sonrası en büyük katliam olarak kabul edilen Srebrenica katliamı törenleri için dünyanın dört bir yanından gelenler katılıyor. Gözyaşının akmaya devam ettiği Srebnenica’daki törenler kapsamında bugün kimliği tespit edilmiş 774 Boşnak'ın cenazesi 50 bin kişinin katılacağı törenle toprağa veriliyor. Yakınlarının yıllar sonra cenazelerini bulması Boşnak anneleri, eşleri acı da olsa mutlu etti. 15 yıl sonra toprağa verilecek olanlar için camilerin minarelerinden hoparlörlerle Kuran-ı Kerim okunuyor.

http://www.youtube.com/watch?v=X_a43Uwp7dU&feature=related

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

Allah mekanlarını cennet eylesin.bu katliamın sorumlularının cayır cayır yanacağından, bu katliamlara göz yumanların cehenemmin en dibinde olacaklarından, Allah'ın adaletinin yerini er ya da geç bulacağından zerre şüphem yok.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Bu şerefsizliğe kayıtsız kalan bütün dünyanın ...

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Allah bunun hesabını yapanlardan çok sözde müslümanım diyenlerden soracak.

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

ermenilere bi zik yapılmamışken bu kadar sızlanıyorlar ortalığı kaldırıyorlar neden aynısı şimdi yapılmıyor?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

üç küçük çocuk, biri erkek, ikisi kız / elele tutuşmuşlar soğukta / uzanmışlar srebrenica toprağına / biliyorum, onlar artık çok uzakta.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

SREBRENİCA Katliamının 16‘inci Yıldönümü

http://www.youtube.com/watch?v=VBncbF9CiKU

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Allah rahmet eylesin rauf abi lakin ben geçen sene katliamı anma törenlerine bosnaya gittiğimde yıkıldım bir hristiyandan hiç bir farkı kalmamış asimile olmuş bu boşnaklar o kadar boşnakla tanıştım bir tanesi sırplara karşı olumsuz kanaatte değil eskiden olmuş bitmiş diyorlar

kızlar bir karış etekle dolaşıyor yunanistan karadağ makedonya gürcistan vs vs envayi çeşit yer gezdim boşnak kızları kadar açık saçık giyen kız görmedim

kazandıkları savaşı milli liderleri Alia izzet Begoviç masada kaybedip dönüpte halkına ben Bosna Hersek i düşündüm demesi ve halkının bunu sorgulamaması beni şaşırttı güya müslüman ülke  ama yönetim 8 ay hristiyanlarda 4 ay müslümanlarda daha saymadığım bi ton şey var

tüm bunlardan sonra Srebrenica katliamı ve katliyamın anma törenleri  benim için anlamını kaybetti

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

ölenlerin dini yada etnik kimliği çokda önemli değil 

hocalıda 

halepce

madimakta 

Srebrenica 

masum insanlara mezar oldu

Toplam Hit: 1684 Toplam Mesaj: 9