SSL Sertifikası Taşınabiliyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanoonline
    kanoonline's avatar
    Erkek

ssl sertifikası olan bir hostingi taşımam gerekiyor. Acaba ssl sertifikası taşınabiliyor mu? bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    kanoonline bunu yazdı

ssl sertifikası olan bir hostingi taşımam gerekiyor. Acaba ssl sertifikası taşınabiliyor mu? bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

SSL ip'yi de şey yapıyor zannedersem, bunu host firmasına sormalısın tam bilemedim.

EnableTurk tarafından 25/Oca/13 09:10 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

CSR karşlığı üretilen bir sertifika olduğu için export - import sorun olabilir. SSL firmandan yenisini talep et, yeni hostingine göre

İpimle kuşağım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

SSL Sertifikanın Private key'ini alıp diğer hostine import ettirmen gerekir.2 firmaylada iletişime geçen gerekli.

İçerisinde domain adı, domainin sahibi, şirketi, sorumlu ismi ve sorumlu mail adresi vardır. IP vs yazmaz

renegadealien tarafından 25/Oca/13 09:38 tarihinde düzenlenmiştir

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanoonline
    kanoonline's avatar
    Erkek

Anladım. birkaç güne deneyeceğim :)

Toplam Hit: 771 Toplam Mesaj: 5