folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Starcraft Ve Brood War Ek Paketi BEDAVA!

Starcraft Ve Brood War Ek Paketi BEDAVA!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

Blizzard, bundan yaklaşık 1 ay önce Starcraft Remastered oyununu duyurmuş ve bildiğimiz klasik Starcraft efsanesinin yenilenmiş grafiklerle çıkacağını açıklamıştı. Şimdi ise patron çıldırdı!

Blizzard, 1998 yılında yayınlanmış olan efsane starteji oyunu Starcraft ve oyunun ek paketi Brood War‘u BEDAVA yaptı.

Oyunun Windows 7, 8 ve 10 için optimize edilmiş ve güncellenmiş halini hemen buradan indirebilirsiniz. Starcraft Remastered beklerken veya eski Starcraft CD’leri çizilmiş olanlar şimdi keyifli vakit geçirebilecek.

Haber Kaynağı: https://frpnet.net/haberler/oyun-haberleri/starcraft-brood-war-ek-paketi-bedava

ben de sevgiden yanayım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

muhteşem, hadi indirin kapışalım.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Hamachi den az oynamadık. Multiplayer hilesi vardı bunun, haritayı açıyordu, umarım düzeltmişlerdir. Remastered 'i merakla bekliyoruz. Halen ara sıra girip SC2 oynarım.

Haber için teşekkür.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Offf be açıkcası 1 incisini daha çok seviyordum ipnelerde kaynak kodları var al editle 4k hd görüntüyü düzenle daya millete sat, ne güzel iş la, umarım güncellenmiş hali en kısa sürede çıkar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Küçük ekran sorununu nasıl çözdünüz,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 850 Toplam Mesaj: 5
starcraft