Steam Hesabı Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Selamlar,

Steam'da takas yapıyorum üç beş lira kazanıyorum ama bir ipne sürekli benim hesaplarımı şikayet ediyor. 1 hafta yasaklanıyor ve reklam yapamıyorum.

Steam'den yeni hesap oluşturup en az 5 dolar harcamam lazım ki reklam yapabilme özelliğim açılsın. 5 dolar 1 hesap için beni yorar.

Bu yüzden elinizde eski kullanmadığınız boş çöp VAC BANLI vs her türlü hesap varsa talibim.

İçerisinde "özellikle" şu oyun olması lazım gibi bir durum yok. Sadece Community özelliği açık olsun yeterli bana.

Ücretli düşünenler PM yoluyla iletişime geçebilirse, fiyatta anlaştıktan sonra hesabı almak isterim.

TBT Dışındakiler için iletişim bilgilerim --
    Telegram : @CuneytKuscu
    Discord : Tyenuc#2679

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

Selamlar,

Steam'da takas yapıyorum üç beş lira kazanıyorum ama bir ipne sürekli benim hesaplarımı şikayet ediyor. 1 hafta yasaklanıyor ve reklam yapamıyorum.

Steam'den yeni hesap oluşturup en az 5 dolar harcamam lazım ki reklam yapabilme özelliğim açılsın. 5 dolar 1 hesap için beni yorar.

Bu yüzden elinizde eski kullanmadığınız boş çöp VAC BANLI vs her türlü hesap varsa talibim.

İçerisinde "özellikle" şu oyun olması lazım gibi bir durum yok. Sadece Community özelliği açık olsun yeterli bana.

Ücretli düşünenler PM yoluyla iletişime geçebilirse, fiyatta anlaştıktan sonra hesabı almak isterim.

TBT Dışındakiler için iletişim bilgilerim --
    Telegram : @CuneytKuscu
    Discord : Tyenuc#2679

pm bakarmısın hocam

salla gitsin ölecez zaten :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

...

pm bakarmısın hocam

Geri dönüldü.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahin141
    sahin141's avatar
    Erkek

Merhaba Hocam,

Aşağıdaki siteden çok ucuza steam hesapları alabilirsin. 

https://zelenka.guru/market/

Toplam Hit: 581 Toplam Mesaj: 4
steam hesap