Steemit Hakkında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

Merhaba mürit ve mürideler,

Birkaç gündür, nette takılırken keşfettiğim steemit konusunda bildiklerinizi ve önerilerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

Benim asıl amacım makale yazarak para kazanmak, mesela şu https://steemit.com/@hitwill arkadaşın kazandığı paralar yazdığı metinlerin altında yazmaktadır. 

İnternette ekşisözlüğün daha kalitelisi ve para kazanılan global versiyonu deniliyor. Üyelik biraz can sıkıcı. Şöyleki şu aralar üye alımını kısıtlamışlar. Benim üyeliğim 9 günde aktif oldu. 

Bunun dışında kendi kripto paraları var. Ödemeyi kripto şeklinde alıyorsunuz daha sonra tl ye çeviriyorsunuz.

Benim gördüğüm kadarıyla para kazanmak için bir grup oluşturup, takibe takip sistemi şeklinde ilerlemek gerekiyor. Çoğumuz öyle ya da böyle sosyal medyaya ve internete günde baya içerik, resim, video vb. giriyoruz. Steemitte paylaşırsak para kazanabiliriz gibime geliyor.

Bu konuda sizin düşüncelerinizi ve kullanan varsa tecrübelerinizi öğrenmek isterim.

Nova Vida !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Gercek para olmamasindan dolayi pek uzerinde durmamistim ama word spinner ve google translate ile deneyenler var.

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Gercek para olmamasindan dolayi pek uzerinde durmamistim ama word spinner ve google translate ile deneyenler var.

üyeliğiniz var mı hocam ?

Nova Vida !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

üyeliğiniz var mı hocam ?

Benim yok, arkadasimin var; zaten o haberdar etmisti. Inceledim ama kripto para olmasindan dolayi ilgimi cekmemisti. Pilli network tarzi bir olusum (bildirgec, hafif..) varsa is gorur ama bir yerden sonra sadece para kazanmak icin uye olanlardan dolayi site coplukle doluyor.

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Benim yok, arkadasimin var; zaten o haberdar etmisti. Inceledim ama kripto para olmasindan dolayi ilgimi cekmemisti. Pilli network tarzi bir olusum (bildirgec, hafif..) varsa is gorur ama bir yerden sonra sadece para kazanmak icin uye olanlardan dolayi site coplukle doluyor.

Düşüncelerini ve bilgilerini paylaştığın için teşekkür ederim.

Nova Vida !
Toplam Hit: 898 Toplam Mesaj: 5
steemit makale yazarak para kazanma