folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Steve Jobs İlk Çıkan İphone Tanıtımı - 9 Ocak 2007 - Türkçe Altyazılı

Steve Jobs İlk Çıkan İphone Tanıtımı - 9 Ocak 2007 - Türkçe Altyazılı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlk çıkan iphone tanıtımında Steve Jobs konuşmasını içermektedir. Tanıtım normalde 1 saat falan ancak gereksiz kısımları kesilmiştir.

İndirme Linki : https://cloud.mail.ru/public/HjYz/Cz8eV679v

Altyazı : https://cloud.mail.ru/public/7mQM/ma2DigCSV

------------------

İlk çıkan iphone'nun incelemesini merak edenlere :

https://www.youtube.com/watch?v=L21NWdDY5KE

Not : iphone ilk çıktığında App Store yani uygulama mağazası yoktu. Sonradan iOS 2.X güncellemesi ile birlikte geliyor olması gerek.

mkyb tarafından 11/Eki/16 18:55 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Duygulandım, ilk akıllı telefonumdu :(

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlk çıkan model efsanedir. En sağlam ve kalın kasa bundaydı. Şimdikiler gibi yere düşünce yamulmuyordu. Özellikle metal çerçeveler ekranı kırılmaktan ciddi manada koruyordu.

Kutusundan hoparlör standı vs çıkıyordu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Hocam ben hiç ısınamadım bu Apple'a. 

Hiçbir ürününe hem de. 

Şimdi gelip "fakirliktendir" diyenler vs. olacaktır, HEP OLDUĞU GİBİ.

Ama ne bileyim, Android ve iOs'u aynı fiyatta pazara sunsalar, tercihim yine Android olurdu... 

Steve amcamız efsane ama, ona laf yok. 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ben se den çok memnun kaldım yav. iki üç kere destek istedim. kudurdum telefonda.

notları açınca telefon kapanıyordu amk. dedim okadar para verdim notlarım erişemiyorum vatandaş dalga geçiyor.

hemen yoğunlarştılar çözüme. şunu yapn bunu yapn edin dediler. az uğraştım telefon zehir oldu.

hayatımda hiç 2 gün şarzı giden telefonum olmamıştı. akşama kadar clash royale oynuyorum. 2 gün gidiyor.

neredeyse sürekli el fenerim açık iş yapıyorum. 3 mail kurulu sürekli mail geliyor. yok arkadaş bitmiyorr şarzı.

arka plan uygulamalarını sınırladım .duvar kağıdını sabitledim. birkaç şeyi kapattım. şimdi santral kurdum mahalleye elektrik veriyorum. bitimiyor şarzı bitmiyor.

çıldırıyorum şarjım 2 gün gidiyor çok rahatım. tek derdim videolarımı fıtığraflarımı cloud a gönderemiorum. illa silince sunucudanda siliniyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Th3Ultra bunu yazdı

Hiçbir ürününe hem de. 

Ama ne bileyim, Android ve iOs'u aynı fiyatta pazara sunsalar, tercihim yine Android olurdu... 

Tercih meselesi. Steve Jobs çoğu kişinin sandığının aksine teknoloji dehası değildir. Pazarlama dehasıdır. Adam resmen benimle aynı kafada. Birebir sohbet etmek istediğim ünlüler arasındaydı. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Th3Ultra bunu yazdı

Hiçbir ürününe hem de. 

Tercih meselesi. Steve Jobs çoğu kişinin sandığının aksine teknoloji dehası değildir. Pazarlama dehasıdır. Adam resmen benimle aynı kafada. Birebir sohbet etmek istediğim ünlüler arasındaydı. 

hocam gel senle işe girelim biz yapalım sen pazarla :) 

No way out
Toplam Hit: 1553 Toplam Mesaj: 7
iphone iphone steve jobs