folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Stres Kaynaklı Sakal Kıran

Stres Kaynaklı Sakal Kıran

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkomandoxx1
    xxkomandoxx1's avatar
    Erkek

selamlar

1.5 yıldır sakal kıran sorunum var arkadaşlar. stresten olduğuna baya bir emin oldum

nasıl emin oldun derseniz şöyle söyliyeyim zaten sakallarım dökülmüştü 5-6 ay sonra sakallarım çıkmıştı eskisi gibi olmuştu sakallarım.

canımı sıkacak bir olay yaşadım baya sinirlendim bu olaydan sonra sakalda ufacık bir sakal kıran gördüm 1-2 gün sonra sanırım

o ufak kısım büyüdükce büyüdü.

soracağım soruya gelirsek  tedavisi olmayan birşey bu antidepresan kullanarak bunu geçiren varmı  ?stres azalması yaptığı için antidepresanlar iyi gelir diye düşündüm bide çok eskiden cipralex kullanmıştım ciltim hayatımda olmadığı kadar iyi görünüyordu sivilce dahi çıkmıyordu yüzümden.

deneyimlerinizi bekliyorum

xxkomandoxx1 tarafından 20/Eki/21 16:40 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

bende de vardi, direkt cildiyeye gidiyorsun, bir krem veriyorlar max 1 ayda geciyor. sarimsak sogan sunu sur bunu yala falan diyenlere itibar etme hic gerek yok. stresi azalt, doktorun kremini kullan olsun bitsin.

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Konya'da isen yardımcı olurum.

Üst mesajdaki krem konusunda da ben faydasını görene henüz denk gelmedim.İğne vuruyorlar oda fayda etmiyor.

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkomandoxx1
    xxkomandoxx1's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı

Konya'da isen yardımcı olurum.

Üst mesajdaki krem konusunda da ben faydasını görene henüz denk gelmedim.İğne vuruyorlar oda fayda etmiyor.

konyada değilim nasıl bir çözümki seninki  ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Ben antidepresan Lustral kullanırken çıktı. Hala kullanıyorum, düzelmedi. 

Sakallarınla oynuyorsan o da çok yapıyor.

Berberlerin yaptığı jiletle yarıp sarımsak sürdükleri tedavi işe yaramıyor.

Birkaç merhem verdi dermatolog. Onlar da işe yaramıyor.

Çürük dişin var mı alt çenende? Çürük dişim vardı kanal yaptırdım düzeldi sakal çıkmaya başladı. Diğer taraftan diş çürüdü şimdi o tarafta delik açılmaya başladı.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkomandoxx1
    xxkomandoxx1's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Ben antidepresan Lustral kullanırken çıktı. Hala kullanıyorum, düzelmedi. 

Sakallarınla oynuyorsan o da çok yapıyor.

Berberlerin yaptığı jiletle yarıp sarımsak sürdükleri tedavi işe yaramıyor.

Birkaç merhem verdi dermatolog. Onlar da işe yaramıyor.

Çürük dişin var mı alt çenende? Çürük dişim vardı kanal yaptırdım düzeldi sakal çıkmaya başladı. Diğer taraftan diş çürüdü şimdi o tarafta delik açılmaya başladı.

bende çürük diş yok ama dikkat ettiğim birşey var oda birşeye kafayı takıp sinirlendiğimde 2 gün sonra şişlik gibi bir his oluyor sonrada dökülüyor kıllar. belki zamanla büyüyor yada sabit kalıyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

sakal yolmaya bir çözüm varmı mk

bende yoğun olarak birşeyler düşündüğümde sakalımı yoluyorum

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxkomandoxx1
    xxkomandoxx1's avatar
    Erkek

akşamcılar için up

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    xxkomandoxx1 bunu yazdı

akşamcılar için up

Hocam doktora gıdeceksın akşamcısı gececısı meyhanede alemcısı yok bu ışın

Doktor bılecek kortızon ıgnesı mı verır? Kı verılıyor en etkılısı de bu zaten ben öyle bılıyorum yakın çevremden

Krem mı verır , kortızon kremı mı verır? Mınoxıdıl/mınoxıl ıle sürecı destekler mı  ? Hıç hıç çıkmıyorsa HAIRMAX tarzı çözümler var onları mı reçete eder sana kortızon yanına ne bılelım bız?

Bana yaramış olan sana yarayacağının garantısı yok ''şöyle örnekleyeyım nasıl oldugunu bılmedıgım bır şekılde bağışıklıgım da hıjyenım de sağlamdır sığıl çıktı ellerımde uzun süre geçmesını bekledım geçmedı verrutol verdı doktor bırçok kışı memnun kalmıyor bundan bılırsın gıdıp doktora dondurma çatlatma patlatma falan yapıyorlar sonunda verrutol ben daha 1gün sürdüm bı baktım sürdügüm harıcı olan yanı herhangı bır ılaç uygulamadıgım sığıller de ne var ne yok geçtı 1.hafta sonunda abartmıyorum lol '' ,  Ben geçırmedım sakalkıran fakat DIŞ olayı doğrudur dışte ıltıhap bazen farklı organları bozabılıyor kalbi  bıle.

Bıtkısel çözümlere de çok prım verme , hele berber yarıyor da bılmem ne bıtkısel kürünü sürüyor falan da sağlık yahu bu ne berberı?  Ya berberler en hıjyenık olamayacak mekan ya %80 ını de bırçok hassasıyetten haberı dahı olmayan taşralı ayılar ışletıyor zaten :)

LaNCeLoT tarafından 20/Eki/21 23:41 tarihinde düzenlenmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı

sakal yolmaya bir çözüm varmı mk

bende yoğun olarak birşeyler düşündüğümde sakalımı yoluyorum

ben de var kardom 6 7 senedır delıce hem de , uzun tutmamaya çabalıyorum tek çözümü bu DA ışten guçten kesmeyı unuttugum çok. sakal da sakalsızlık ta yakıştıgından sakal uzatıyoruz ıstemsızce

Kurtlar tasma takmaz....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babayarisi
    babayarisi's avatar
    Erkek

sirke ruhu hocam, havlu ile sakal dökülen alanı tahriş edip kızartıyorsun sonra pamuk ile sirke ruhu sürüyorsun 7-8 gün sonra hafif kabuk bağlayıp kabuk bağlayıp kabuk dökülüyor altından beyaz tüyler çıkmaya başlıyor sonra sakal geri geliyor.

Toplam Hit: 860 Toplam Mesaj: 11
stres kaynaklı sakal kıran