folder Tahribat.com Forumları
linefolder C - C++
linefolder Şu Ana Kadar Gördüğüm En İyi C Notları

Şu Ana Kadar Gördüğüm En İyi C Notları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaGaNoS
    ZaGaNoS's avatar
    Erkek

Bizim okulda (İtü) bir hocanın çalışmaları. Kitap şeklinde derlemiş ama galiba hem okulda kitap bastırmak problem olacağı hem de öğrencilerin parayla almak zorundak kalacaları için not halinde öğrencilerin kullanımına açmış.

Bunu neden anlatıyorum, çünkü bu notlar c yi hiç bilmeyen öğrenciler için hazırlandığından hem programlamacılığın temel mantıklarını, algoritmalar, flowchartlar, kodlar anlatıyor hem de c ve c++ ı beraber anlatmasına rağmen gayet basit bir anlatımı var. Herkese tavsiyemdir.

Toplam 191 sayfa, şimdiden herkese kolay gelsin görüşlerinizi bekliyorum...

http://rapidshare.com/files/38180284/turgut_uyar_c.pdf

Bizim okulda (İtü) bir hocanın çalışmaları. Kitap şeklinde derlemiş ama galiba hem okulda kitap bastırmak problem olacağı hem de öğrencilerin parayla almak zorundak kalacaları için not halinde öğrencilerin kullanımına açmış.

Bunu neden anlatıyorum, çünkü bu notlar c yi hiç bilmeyen öğrenciler için hazırlandığından hem programlamacılığın temel mantıklarını, algoritmalar, flowchartlar, kodlar anlatıyor hem de c ve c++ ı beraber anlatmasına rağmen gayet basit bir anlatımı var. Herkese tavsiyemdir.

Toplam 191 sayfa, şimdiden herkese kolay gelsin görüşlerinizi bekliyorum...

http://rapidshare.com/files/38180284/turgut_uyar_c.pdf 

şartlar ne olursa olsun, serinkanlı kalmak kadar bir insana bir diğeri karşısında üstünlük sağlayan bir şey daha yoktur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spidey
    spidey's avatar
    Erkek

sağol kardes.. hemen indiriyorum. c yi iyi bilirim bi dönem c aldik ama bi de biz bakalim kontrol edelim :D eheuhe

sagolasin..     

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    sağolasın hoca, işe yarar :)

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek

c notlari diyonda hepsi c++ kodu

www.atsizcilar.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    saol baba teşekkürler.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaGaNoS
    ZaGaNoS's avatar
    Erkek
    c ile c++ arasında sadece basit yazılış tarzları dışında bir fark yoktur sadece objec-oriented programming denilen nesneye dayalı programlama var aradaki fark olarak o da yok zaten bu notlara çalış sonra birkaç sayfa da c ye bak herşeyini halledersin.

şartlar ne olursa olsun, serinkanlı kalmak kadar bir insana bir diğeri karşısında üstünlük sağlayan bir şey daha yoktur.
Toplam Hit: 2458 Toplam Mesaj: 6