folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Şu Tarz Ürünler İçin Mağaza Tavsiye İsteği

Şu Tarz Ürünler İçin Mağaza Tavsiye İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Herkese hayırlı günler müridcanlar. Ben normalde Turizmde eğlence sektöründe çalışıyorum. Animasyon/Sahne showları vs.
    Ailevi ve sağlık problemlerinden dolayı 2-3 senedir uzak kalmak zorundaydım. 
    Önümüzdeki mart nisan ayında tekrar işe başlıycam ama bu sürede sahne kıyafetlerini vs yenilemem gerekiyor.

Size vereceğim ürünler tuhaf ya da abes görünebilir ama sizden mağaza tavsiyesi isteyeceğim.
    Önceden daima satın aldığım Alanya'da bir mağaza vardı fakat orası da virüsten dolayı kapanmış.
    İnternetten ya da instagramdan almaya güvenemedim. Aliexpresste var ama onlar da şuanda hem güvensiz hem de beden sıkıntısı iade sıkıntısı vs yaşarım diye cesaret edemiyorum.

Türkiyede bildiğiniz şu tarz ürünlerin satıldığı mağaza,atölye, dükkan vs ne varsa adres iletişim sayfa paylaşır mısınız?

Örn: https://tr.aliexpress.com/store/group/Erkekler-g%F6mlek/5561107_1000000497624.html?spm=a2g0o.store_home.pcShopHead_1000009237519.1_0

Örn 2: https://tr.aliexpress.com/store/group/Tak%20m-elbise-Ceket/3100052_513013970.html?spm=a2g10.12010612.pcShopHead_14498771.1_4_0

Örn 3: https://tr.aliexpress.com/af/Alt%25C4%25B1n-Blazer-erkekler-%25C3%25A7i%25C3%25A7ek-Casual-Slim-Fit-Blazer.html?d=y&origin=n&SearchText=Altın+Blazer+erkekler+çiçek+Casual+Slim+Fit+Blazer&catId=0&initiative_id=SB_20201113074755 

Lupin tarafından 14/Kas/20 12:28 tarihinde düzenlenmiştir

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

cok ilginç bir sektörmüş

sahne kıyafeti satmak .

nerden alırsın bilmiyorum ama  söyle yapabilirsin. begendiğin kıyafetleri satıcıya geT sistemi ile satarsanız alırım dersin. 

bu sistemde çalışan sistemden satmasını teklif edersin. kabul ederse alırsın. ( 15-20 tl komisyon farkı olabilir ama anlasmalı kargoyla az odedlğin için yine cok birsey değişmez)

adam zaten dolandırıcı değilse niye red etsin ki 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

cok ilginç bir sektörmüş

sahne kıyafeti satmak .

nerden alırsın bilmiyorum ama  söyle yapabilirsin. begendiğin kıyafetleri satıcıya geT sistemi ile satarsanız alırım dersin. 

bu sistemde çalışan sistemden satmasını teklif edersin. kabul ederse alırsın. ( 15-20 tl komisyon farkı olabilir ama anlasmalı kargoyla az odedlğin için yine cok birsey değişmez)

adam zaten dolandırıcı değilse niye red etsin ki 

evet ilginç bir sektör ve sabit bir yer bulmak da çok zor malesef.

aslında söylediğin çok mantıklı eğer bir yer bulamazsam en son seçenek bunu deniyeyim.
    zaten bulamazsam 2-3 tane toplu alış yapmayı düşünüyorum ya tutarsa hesabı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Yukarı

Toplam Hit: 815 Toplam Mesaj: 4
erkek giyim ceket takım elbise