Sub Seven

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rizakaragoz
    rizakaragoz's avatar
    Erkek
    beyler su subseven programını anlatcak baba yiğit warmı yaw??

Boş kağıda imza atmam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    beyler subseven 2.2 'nin detaylı anlatımı yokmu?

Fuck this world if they cant understand me!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodLight
    GodLight's avatar
    Erkek

. . : : : S u b S e v e N : : : . . .

Programı indirdikten sonra zipli dosya içinde 3 exe dosyasi birlikte gelecektir. Bunlar Subseven.exe Editserver.exe ve server.exe dir. Bu dosya lardan Server.exe yi kesinlikle kendi bilgisayar inizda açmamaniz gerekiyor. Aksi takdirde kendi kendinizi infecte etmis olursunuz ve trojan sizin bilgisayariniza yerlesir. Önce subseven.exe ye tikliyoruz. Karsimiza subseven in açilis menüsü geliyor. Simdi Subseven trojani bulasmis bilgisayarlari bulmaya çalisacagiz. Connection Bölümüne tikliyoruz ve çikan menuden ip scanner i seçiyoruz. Burada start ip ve end ip araligina Türkiyedeki internet servis saglayicilardan birinin ip araligini yaziyoruz. (örnegin; 213.43.50.1 - 213.43.255.255) Daha sonra port kismina subseven in portu olan 27374 ü yaziyoruz. Delay sayisini yükseltirsek daha ayrintili ama daha yavas bir arama yapar. Daha sonra start a basiyoruz. Bir süre sonra bir kaç tane ip numarasinin bulundugunu göreceksiniz. Bunlar subseven trojani bulasmis bilgisayarlardir. Bunlardan birisini yukaridaki ip/uin kismina yaziyoruz ve connect e basiyoruz. Ve karsimiza sifre soran bir kutucuk çikacak. Eger bu bilgisayar daki trojana sifre konmamissa OK ye basdigi mizda baglandigimiza görecegiz. Ve alt satirda connected 21:25.21,Kasim 19, 2000, Pazar, version: BoNuS 2.1 gibi bir yazi çikacak. Artik kurbanimizin bilgisayarina girdik. Simdi baska neler yapabiliriz onlari görelim.

2 Connection
    Get pc info: Buradan karsi bilgisayar hakkinda bilgi alabilirsiniz. Cleant connection victim e kaç kisinin bagli oldugunu gösterir. Ilginç ama bu deger bazen 4-5 olabiliyor.
    Get home info: Kendi bilgisayariniz hakkinda bilgi verir.
    Server options: Server ayarlari yapmanizi saglar. Portunu degistirebilir (change port), Portu default port (27374) olarak ayarlayabilir (set default port), Sifre koyabilir (set password), Sifreyi silebilir (remove password), internet baglantisini koparabilir (disconnect victim), Server i yeniden baslatabilir (restart server), server i silebilir (remove server), server i bilgisayar yeniden açilinca tekrar açilacak sekilde kapatabilir (close server), Server in yeni sürümünü kendi bilgisayariniz dan veya internette yerlestirdiginiz bir site den yenileye bilirsiniz (update server from local file / URL file).
    Ip notify: Subsevenin engüzel özelliklerinden birisi, kurbaniniz internete baglandiginda burada yapacaginiz ayarlar sayesinde size icqdan, mIRC den bir kanala veya bir nicke, veya email adresi nize uyari mesaji geliyor.

2 Keys/messages
    Keyboard: Victim in klavyesiyle yazdigi herseyi buradan görebilirsiniz.
    Chat: Buradan kurbaninizla (uyandirmamak için tavsiye etmem) veya ona bagli diger bilgisayarla chat yapabilirsiniz.
    Matrix: Matrix i aktive ettiginizde victim in bilgisayar ekranini tamamen kaplayan ve onunla chat yapmaya yarayan bir görüntü çikiyor
    Msg menager: Buradan victim in bilgisayar ekraninda çikacak degisik mesaj ayarlari yapabilirsiniz. Yaraticilik size kalmis .
    Spy: Victim Icq, Aol, Msn ve yahoo mesanger gibi chat programlarindan birini kullaniyorsa ona gelecek olan mesajlari buradan gözetleyebilirsiniz.
    Icq takeover: Buradan daha önce kullandigi veya su an kullanmakta oldugu icq uin lerini bulup bunlari kendi icq dosyanizin içine download edebilirsiniz. Bu sayede victim in icq dan daha önce yaptigi bütün konusmalari ele geçirmis olacakiniz. Takeover islemi biraz uzun sürebilir. Bittikten sonra kendi icq nuzu yeniden baslatin, sonra icq da change active user menüsünü kullanarak victim in kullandgi icq ya geçebilirsiniz. Mesaj arsivindende daha önce yaptigi konusmalari okuyabilirsiniz. :)

2 Advenced
    Ftp/http: Victim a ftp açarak Subseven clienti kullanmadan da baglanabilirsiniz.
    Find files: Dilediginiz formattaki dosyalari burdan rahatca bulabilirsiniz.
    Password: Buradan victim in bilgisayarinda kaydedilmis olan çesitli sifreleri ele geçirebilirsiniz.
    Reg edit: Victim in regisry editor unu açip oynama yapabilirsiniz.
    App redirect: Çesitli dos komutlarini victim in bilgisayarinizda çalistirabilirsiniz.
    Port redict: Açik olan portlarini görüp bunlara ekleme veya çikarma yapabilirsiniz.

2 Miscellaneous
    File manager: Bütün dosyalara burdan ulasip download, upload, ve daha birçok sey yapabilirsiniz.
    Window manager: windows altinda çalismakta olan programlari buradan görüp onlarda oynamalar yapabilirsiniz.
    Text-2-speech: Buradaki kutuya yazacaginiz yazilari victim in bilgisayarinda sesli olarak okutabilirsiniz. Ama bunun için önce text-2-speech plugin ini kendi bilgisayariniza yüklemeniz gerekiyor.
    Clipboard manager: Su an çalismakta olan programlari görüp istedigimizi kapatabiliriz.
    Irc bot: Irc bot açabiliriz. Bununla ilgili genis bilgi zip dosyasi içinde txt olarak var.

2 Fun menager
    Desktop/webcam: Burada victim in bilgisayarinin ekran görüntüsünü alabilirsiniz. full screen capture yi kullanirsaniz bir defalik görüntü alirsiniz, open screen prewiev i kullanirsaniz sizin belirleyeceginiz araliklarla sürekli görüntü alirsiniz. Ayrica buradaki kutuyu yanlarindan ne kadar çok büyütürseniz görüntü kalitesi o kadar netlesiyor. Ve asagidaki allow mouse clicks kutcugunu da isaretlerseniz. size gelen ekran görüntüsü üzerinde yapacaginiz tiklamalar victim in bilgisayarina yansiyacaktir. webcam/quickcam capture bölümü trojan olayinin ne kadar ciddi bir olay oldugunu gösteriyor. Buradan eger kurbaninizda web kamerasi varsa kendi görüntüsünü hatta odasindaki görüntüyü bile kaydedebilirsiniz. Evet yanlis duymadiniz :)
    Flip screen: Bu özelligi kullanarak bilgisayarin ekran görüntüsünü yatay ve/veya dikey düzlemde çevirebilirsiniz.
    Print: Yazici dan herhangibir yazi çikarabilirsiniz
    Browser: Buraya yazacaginiz herhangibir web sayfasini karsiki bilgisayarda açabilrsiniz.
    Resolution: Buradan ekranin çözünürlügünde oynama yapabilirsiniz.
    Win colors: Buradan windows un renklerini degistirebilirsiniz.

2 Extra fun
    Screen savers: Ekran koruyucuyu degistirebilirsiniz.
    Restart win: Windowsu çesitli sekillerde kapatabilirsiniz.
    Mouse: Mouse ayarlariyla oynayabilirsiniz.
    Sound: Kurbanin odasindan ses kaydi yapabilir veya ses ayarlari ile oynayabilirsiniz
    Time/dite: Bilgisayarin tarih ve saat ayarlarini degistrebilirsiniz.
    Extra: Burada cd romu açip kapama, monitörü açip kapama gibi extra özellikler mevcut.
    Local options: Local options bölümünde de subseven in kullanimi ile ilgili ayarlar yapilmaktadir

benden bu kadar gerisi size kalmış kolaygelsin

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır <br> Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır <br> Uyan Türk Evladı Uyuma Uyan <br> Üç Kupona Alınmadı Bu Vatan <br> <br> <br> TÜRKSEN ÖĞÜN DEĞİLSEN İTAAT ET !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EREN
    EREN's avatar
    Erkek
    subseven Ailesi öldü yaşasın prorat...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokhan_kartal
    gokhan_kartal's avatar
    Erkek
    ya arkadslar bu prograı nerden indircez link ini kim werebilir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    sub seveni nasıl kullanmayı planlıyosunuzki en dandik antivirüs bile yakalıyo windows xp kullanıcısına zaten yollayamazsın çoğu gelişmiş mail sistemide yakalıyor yani öğrenmek istiyosan öğrende kullanamazsın
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek

http://littlehack.free.fr/test/ss22.htm  bu sitedn indirebilirsiniz sub-seven'ı

''Danda erik fatma girik,Tabakta et Kartal Tibet''

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

bazen bilemiyorum sadece guluyorum,diyomki kendı kendıme bıze baba hackermıs gıbı gorunen davranan adamlar sub7 kullanmayı bırak format cekmeyı bıle bılmıyolar Allah'ım memleketi lamer sarmıs

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
Toplam Hit: 2679 Toplam Mesaj: 8