Şunları Nasıl Yapabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Kısa bir başlık atamadım olay şu:

elimde 400 kadar amr, mp3 dosyası var, ben bu dosyaları kayıt cihazı dolduğu için pc ye attım, hepsinin ismi tarih saat olarak kayıtlı.

sesi az çıkanları format factory ile yüzde 200 yapıp kaydettim fakat fakat dosyaların orjinallikleri bozuldu. yani oluşturma değiştirme tarihleri ve sahiplik bilgileri bok oldu; dolayısıyla dosyanın orjinalde oluşturulduğu tarih dosya adı olmasına rağmen özelliklerde sesi yükselttiğim tarih görünüyor ve bunu düzeltmem gerekiyor.

dosyaların oluşturma ve değiştirme tarihlerini, sahip ismi kısımlarını hızla değiştirebileceğim ve dosyayı bozmayan, içine kendi adından parçalar koymayan (hex olarak) bir program arıyorum. birden fazla program da olabilir.

Yardımlarınıza açığım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Basit hızlı bir program yok mu yani :(

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Itunes ile ses yukseltyrm bir dene

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 1048 Toplam Mesaj: 3