folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sunumax Sitenizin Değerini Katlayın

Sunumax Sitenizin Değerini Katlayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek

arkadaşlar sunumax işi yapıorum ilgilenenler duyurulur. Piyasada 400 le 500 Tl aralıgında yapılan işi 300 TL ye yapıyoruz. İster Kendiniz konuşun ister mankenimiz konuşsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

sunumax işi yapıyorum tabırı hoş olmamış.

firma mısınız neler yaptınız 

bu işi nasıl yapıyorsunuz vs vs vs 

yoksa r10 50 100 lirayada yeşil yada mavi tonda 30 sn lik video cekimi yapıp kesıp verenler de var işi hocam 

detay ver 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

Seminerin birinde Sunumax in ceo su ile tanışmıştım. Gözlüklü 26 yaşlarında biri. Bu projeyle güney afrikada yüksek lisans yaparken karşılaşmış. Biz nasıl yaparız deyip duş perdesi ile başlamış işe. Sonra yüksek lisansı bırakıp Türkiye'ye döndüğünde bu işe başlamış.

Sunumax te teklif götürürken para ile başlamıyor bu işe. Mesela gittigidiyor.com ile görüşmeleri vardı o dönemde. Bana söylediği başlangıçta para almıyoruz. Web sitesine ilk 2 ay ücretsiz koyuyoruz. Eğer müşteri potansiyelinde artış yoksa hiç teklif bile vermiyoruz. Şayet müşteri potansiyelinde artış olursa gelen müşterinin yaptığı harcamanın kar payının %10u bizim şeklinde bir teklif götürmüşler. E gittigidiyor.com dan bahsediyoruz, gitgide artan bir müşteri portföyleri var... Böyle böyle şirketlerle anlaşıyorlar.

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
Toplam Hit: 789 Toplam Mesaj: 3