folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Super Online Hakkında Bilgi Almak

Super Online Hakkında Bilgi Almak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

forumda biraz araştırdım değişik değişik bilgiler yazıyor arkadaşlar. şimdi şöyle bir sorum olacak bilgin mürid(e)lerimize;

bugün turckel superonline aracılığıyla arandım.super online geçmem kaidesiyle bedavaya güçlü bir modem verilecek ve kurulumuda ücretsiz olucakmış. aynı anda ilk 6 ay 9.99 ödeyecem daha sonrasında 55 TL ödeyecem.

ttnet 8 megabit limitsiz kullanıyorum ( 25 gb sonra hız 1 megabite düşüyor ) aynı özelliklerde super online geçiş yaptığım taktirde yukarıda belirttiğim özellikler uygulanacak arkadaşlar. 

bu super online hakkında bilgisi olan varmı acaba, tavsiye edebilecek olan yada önermeyecek kimseler varsa fikirlerinizi bekliyorum.

bu olayın alt yapısı nasıldır teknik sorun olduğunda çözümleri kısa süredemi oluyor yoksa bekle babam bekle olayımı oluyor.. her türlü bilgiye açığım arkadaşlar yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler..;)

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

ha ttnet ha turksel superonline aynı bokun laciverti yaklaşık beş yıldır süperonline kullanıyom tek farkı  kolay kolay kesilme olmuyor hız düşmesi olmuyor başkada bi farkı yok

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

goldfinger bunu yazdı:
    -----------------------------

ha ttnet ha turksel superonline aynı bokun laciverti yaklaşık beş yıldır süperonline kullanıyom tek farkı  kolay kolay kesilme olmuyor hız düşmesi olmuyor başkada bi farkı yok

zaten milletin istediğide o değilmi hocam:) Kolay kolay kesilme olmaması ve hız düşmesinin olmaması

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

goldfinger bunu yazdı:

memnunmusun yani dostum super online dan. bir sorun çıktığı zaman giderilmesi uzun sürüyormu peki ? birde hangi bağlantıyı kullanıyorsun yani hızın ne limitlimi limitsizmi kaç megabit ?

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habitrail
    habitrail's avatar
    Erkek

goldfinger bunu yazdı:

artık hız düşmesi uygulanıyor:@

superonline turkcelle kaynaştığından beri ttnetten farkı yok elimde 20mbit net var ama ne çare 50tl 25gb kota 1 haftada doldu sonrasında nette video izlerken başba bir sayfada google bile açılmıyor. boşver hocam superonline falan yalan oldu anlıyacağın

Düşünmeden öğrenmek vakit kaybıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

habitrail bunu yazdı:

goldfinger bunu yazdı:

artık hız düşmesi uygulanıyor:@

superonline turkcelle kaynaştığından beri ttnetten farkı yok elimde 20mbit net var ama ne çare 50tl 25gb kota 1 haftada doldu sonrasında nette video izlerken başba bir sayfada google bile açılmıyor. boşver hocam superonline falan yalan oldu anlıyacağın

dikkate alacağım hocam bu yazını. varmı başka düşüncesi olan arkadaşlar 

Toplam Hit: 1146 Toplam Mesaj: 6