Superonline 1999-2002 IRC Takilanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niCo
    niCo's avatar
    Erkek

Şeyhin en muhtesem bulusu kufur saydiriciyi vizyona cikardigi senelerde superonline irc serverinde takilan murid varmi ? nickleri desifre edelim benim ayni "niCo" . itiraf edin kimlere kufur saydirdiniz : )

veni vidi vici
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

SuperOnline daki Nickim KiziLEjdeR ve RedDragon  du :) ama ben ondan da eskiyim.! :)

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niCo
    niCo's avatar
    Erkek
    ben 98 de  basladim oraya . eRCi Whocares Hollcroft DeWe eXtacy parkie zamananlarinda : )

veni vidi vici
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiReRinG
    FiReRinG's avatar
    Erkek

erci  ve whocares i  tanıyorum.

chanserv ve nickserv'lar göçerdi devamlı bazı kanalları reglemiştim hiç unutmam.

bide lamerşahin vardı.

" Administrators "  kanalında takılıyordu onuda almıştım :)  gelip yalvarmıştı  ne günlerdi irc günleri...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    / timer 00 ame: Kanal sana skim girsin gibi komutların en baba kanallarda bile yediği zamanlar :)

Kanal'a hiç küfür sayıcıyla saldırmadım yani saldırdımda küfürlerim şahsa özeldi hep :) Ama ircde o kadar çok o.cocuğu op vardı ki hangi birini hatırlıyam a.q :D Bu arada komutu yanlış yazmış olabilirim çok oldu ircuyi bırakalı ya:)

edit: Küfür sayacı'nın 2000'den sonra çıkmış olması lazım muhtemelen 2001 !

H.O.P.E
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek
    ZeroCooL` bunu yazdı:
    -----------------------------

SuperOnline daki Nickim KiziLEjdeR ve RedDragon du :) ama ben ondan da eskiyim.! :)

-----------------------------hoca senin tahribattaki eski nickinde kızıl ejdermi?

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek
    o zamanlar paso half life oynardık bide carmageddon.biri bana irc dese yüzüne bön bön bakardım sanırım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nickname : Schoolbus Yıl 98

Nickname : MaFiCaN Yıl 99 Görev : Services Administrator .

En sevdiğim Kanal #geyük :)

İşte bunlar benim Yıl 2001 Nickname  : RemotE  , Channel : #seker  Access Sop.

Böyle geldi geçti ey gidi günler ey :)

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Mircalem: Sahtekar muratın ( jack ) serverıne takıldım biraz:D suan servere bakıyorum 500 den fazla kısı gorunuyor.. toplasan 60 70 tane user cıkar botsuz.)

Ne elinizden gidene, ne de başınıza gelene üzülmeyin. (Al-i İmran: 153)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek

lanetlicocuk bunu yazdı:
    -----------------------------hoca senin tahribattaki eski nickinde kızıl ejdermi?
    -----------------------------

Su an Kardeşim kullanıyo tahribatta o nick i sanirim ben 5 senedir ZeroCooL` nick ini kullanıyorum...

bu arada RemotE bilir neydi o superonline muhabbetlerimi o zamanlarda kanalımıza bir irjop girdimi kanalı terjederdik nick imiz forbitlenmesin dite birde RemotE nin Superde SchoolBus nick ini kulanmaya baslamadan once o nickin bulunus vee reglenis hikayesi vardır tam bi komedi :) guzel gunlerdi ya harbi ozamanlar İRc de takılmak cok guzel di ama simdi zevki kalmadı.

İRc Chat Out! - İllegal Foum İn.! :)

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berg
    Berg's avatar
    Erkek
    okan bayülgenin reklamıyla cok güzel bir şekilde başladı sol tabi aynı istikrarını koruyamadı seneler içinde.....

Ağaçlar Ayakta Ölür...
Toplam Hit: 1945 Toplam Mesaj: 11