folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Superonline Hosting İle İlgili Can Sıkan Sorun

Superonline Hosting İle İlgili Can Sıkan Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Bir müşterimin, vakti zamanında ( 13 yıl önce ) aldığı superonline hosting ( https://www.superonlinehosting.net/ ) hesaplarına şimdi erişmemiz gerekti.

Fakat, ne müşteri hizmetlerinden ne sms ile şifre hizmetinden bir türlü aradığımız desteği ve doğru bilgileri elde edemedik.

Bu konuda kesin çözüm nedir ? Var mı bu serviste olupta bize yardımcı olabilecek acaba ? 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

Merhaba Arkadaşlar,

Bir müşterimin, vakti zamanında ( 13 yıl önce ) aldığı superonline hosting ( https://www.superonlinehosting.net/ ) hesaplarına şimdi erişmemiz gerekti.

Fakat, ne müşteri hizmetlerinden ne sms ile şifre hizmetinden bir türlü aradığımız desteği ve doğru bilgileri elde edemedik.

Bu konuda kesin çözüm nedir ? Var mı bu serviste olupta bize yardımcı olabilecek acaba ? 

Siteleri cokmu ozelmis. Başka yere taşıyın.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Twitter'dan Turkcell desteğe yazın oradan geri dönüş alırsınız. Telefonla ulaşılan müşteri hizmetleri tam bir angut. Ankara diyorsun götüm kara anlıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    MuhammeT bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı

Merhaba Arkadaşlar,

Taşıcaz taşıcaz da, panel bilgilerini atamıyor ki adamlar =) SMS sistemleri çalışmıyor, telefon desteği için arıyoruz 18 dakika sonra birine bağlanıyoruz, o da 6. aktarmadan sonra sms atacağız şimdi deyip kapatıyor tekrar telefonu =) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Twitter'dan Turkcell desteğe yazın oradan geri dönüş alırsınız. Telefonla ulaşılan müşteri hizmetleri tam bir angut. Ankara diyorsun götüm kara anlıyorlar.

Yarın hemen deneyeyim hocam, sağol varol =) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı
    MuhammeT bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı

Merhaba Arkadaşlar,

Taşıcaz taşıcaz da, panel bilgilerini atamıyor ki adamlar =) SMS sistemleri çalışmıyor, telefon desteği için arıyoruz 18 dakika sonra birine bağlanıyoruz, o da 6. aktarmadan sonra sms atacağız şimdi deyip kapatıyor tekrar telefonu =) 

çok özel degilse siteleri firma script yada firma wp tema çak gitsin. oyüzden sormuştum. 100 200 e güzel script ve temalar var.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
Toplam Hit: 2372 Toplam Mesaj: 6
superonline