folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Superteklif.Com Para Veriyor Mu Arkadaşlar?

Superteklif.Com Para Veriyor Mu Arkadaşlar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar ben bu tür sitelerle bir kaç kere uğraşmıştım ama amaçsız ve sonuçsuz olduğunu görmüştüm. Bugün www.superteklif.com diye bir site reklamı gördüm google da araştırdım bir inşaat mühendisi yapmış felan ama gene tabi inanamadım. Faka hemalhemsat da bu site üzerinden reklam felan veriyormuş. Şaşırdım böyle büyük bir site reklam veriyorsa bu işte bi bokluk vardır diye düşündüm. Neyse dedim sie önce bizim şu tarikata sorayım dedim kendi kendime . Bunu denemiş vardır aranızda? Acaba para veriyormu çok 100 000 puana 100 milyon veriyormuş ilk üyelikte 5000 puan veriyormuş. ama okuduğun e-postalara kaç ppuan felan veriyor onu yazmamış piçliğine bunları bi bilmek lazım paranı ödüyormu onuda bilmek lazım.. Bu site , para ödemesi, puan kazandırması hakkında bilgisi olanlar varsa bilgilendirirse sevinirim. Tşkler.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hagiz
    hagiz's avatar
    Erkek
    abi bana öyle bi myl geldi ama oo boş ya her reklama tıkliçan artı bide döncen arkadaşlarını davet edecen listende en az 5 bin kişi ekli olması lazım adam tıkladıkca para kazanıyor ama sen malesef imkansız görünüyor bana göre

dünya delikanlı olsa yuvarlak olmazdı....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

bosuna ugrasma haftada 3 tane mail gonderıo

hesaplasan 4-5 yılda anca alırsın parayı

çocuktum,büyüdüm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    tmmdır tşkler beyler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    valla bende üyeyim ama bilmiyorum 4998 puanım var diyor ne yapim

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 856 Toplam Mesaj: 5