folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Süreli Adsl Net6 2 Ay(Sorun Var.Yardım)

Süreli Adsl Net6 2 Ay(Sorun Var.Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kymt
    kymt's avatar
    Dişi

slmlar,

arkadaşlar süreli adls net6 paketi 2 ay süreli internet bağlattmıştm.fatura ücretim 76 tl görünüyor ama 2 aylık 59 tl ödeyecektim. şimdi yapmam gereken nedir böyle bir durumda ne yapabilirim.Kota aşımı hiç olmadı. Buna ragmen  76 tl fatura geldi ve sanırım bir aylık:((  fikirlerinizi beklliyorum...

http://www.ttnet.com.tr/web/236-2017-1-1/tur/evde_ttnet/kampanyalar/sureli_adsl/ lanet olası kampanya da bu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

yeni actıysan actırma bedelidir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kymt
    kymt's avatar
    Dişi

UzatmaNaciye bunu yazdı:
    -----------------------------

yeni actıysan actırma bedelidir.

öyle bir bedel mi ödüyoruz daha önce de süreli baglattm ama hiç böyle olmadı.Yaz dönemlerinde ailemn yanına gelnce baglatıyrdm o yüzden süreli zaten. İlk defa böyle oldu kafam karıştı:s  telefon ile aradım ama borç internet üzerinden görünmüyormuş yetkili öyle söyledi. ama adsl no ile borcun 76 tl olduğunu ögrendim:(

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

büyük bir ihtimalle bağlantı ücretidir. Birde hattınızla ilgili her türlü bilgiyi size müşteri hizmetlerinden verirler ki vermek te zorundalar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kymt
    kymt's avatar
    Dişi

imlegend bunu yazdı:

büyük bir ihtimalle bağlantı ücretidir. Birde hattınızla ilgili her türlü bilgiyi size müşteri hizmetlerinden verirler ki vermek te zorundalar.

• Süreli İnternet paket ücretlerine ilk bağlantı ücreti dahildir.

yazıyor yani bağlantı ücreti ödenmeyecek demi ben mi yanlış okuyorum.:( yanlış mı anlıyrm:s  müşteri hizmetleri de fatura bilgilerine ulaşamıyormuş 20snden sonra ulaşablcem diyor bende bu gece gidiyorm okudugm şehre. şimdi babamı da ugrştrmk istemiyrm o yüzden gitmeden halletmek istedm.gece 12 den sonra tekrar aramayı düşünüyrm. bakalım ne dicekler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

6gb kotalı paket. bağlantı ücreti alsalar 24 lira olması lazım. o bağlantı ücreti değildir. ama kotaa aşımı olabilir, şu ücret olabilir

"Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.", bide yalın internet ise şu ücret olabilir. "TTNET Yalın İnternet Hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve ADSL internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınacaktır."

bu ikisi eklenince zaten 74 civarı falan oluyor. 6 lira vergi 8 lira işlem ücreti.

edit: yalın internet değilmiş ama kılıfı hazırlanmış ücret diyelim biz ona :)

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kymt
    kymt's avatar
    Dişi

tarzan bunu yazdı:

6gb kotalı paket. bağlantı ücreti alsalar 24 lira olması lazım. o bağlantı ücreti değildir. ama kotaa aşımı olabilir, şu ücret olabilir

"Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.", bide yalın internet ise şu ücret olabilir. "TTNET Yalın İnternet Hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve ADSL internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınacaktır."

bu ikisi eklenince zaten 74 civarı falan oluyor. 6 lira vergi 8 lira işlem ücreti.

edit: yalın internet değilmiş ama kılıfı hazırlanmış ücret diyelim biz ona :)

değil işte hiç biri değil ben eminim.kotayı da aşmadım.merak ediyrm ne dicekler. ..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

seni her konuda haksız çıkarırlar haklı olsanda...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kymt
    kymt's avatar
    Dişi

kaygusuz bunu yazdı:

seni her konuda haksız çıkarırlar haklı olsanda...

haklısınız galiba ama yarın tekrar aramayı düşünüyrm. en azından beni inandıracak bir sebep olsun. l

Toplam Hit: 1216 Toplam Mesaj: 9