folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Sürükle Bırak Uygulama Yapma Yazılımları (Uirobot Vs) Tavsiyeleriniz Kullandıklarınız

Sürükle Bırak Uygulama Yapma Yazılımları (Uirobot Vs) Tavsiyeleriniz Kullandıklarınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bazı bot lar yapmam gerekiyor Python öğrenmeye zamanım olmuyor ama bir yerlerden de başlamak istiyorum zennoposter, ubot tampermonkey roboform tarzı sürükle bırak yada daha kolay anlaşılabilir yapılabilir bir şeyler öğrenmek işlerimi görmek istiyorum

Kullandığınız dokümanında çabuk ulasabilecrgim hızlıca çözüm bulabileceğim her şeye açığım fikirlerinizi önerilerinizi almak istiyorun

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

autohotkey?

biraz kod yazarsın ama işini yaptırabilirsin. görece olarak basit

NoktaliVirgul tarafından 27/Eki/20 14:19 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

autohotkey?

biraz kod yazarsın ama işini yaptırabilirsin. görece olarak basit

Neler yapılabilir hocam bununla

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Akşam çıkar için up

Toplam Hit: 1237 Toplam Mesaj: 4
robot yazılım 4. nesil yazilim