Suskun Sözler 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

Hoşçakal diyip gitmek bu hayattan ne kadar zormuş veda etmek kendine imkansızların oynadığı bir oyunmuş.Kalbim acıyor görmüyor musun ? Bir kez olsun uzaklaşmak kopmak istiyorum bu hayattan ama herşeyi bi kenara atamıyorum hoşçakal diyip kaybolamıyorum bana acı veren bana oyun oynayan bu hayatta zorda olsa yaşamaya ugraşıyorum.

Vedalaşamadık bi türlü bu hayatla hoşçakal diyip gidemedim.Belki çağresiz kaldım belki yanlız kaldım ama yinede kendimi bi türlü anlayamadım...

Kendi rüzgarlarım vardı bu hayatta kimsenin yoluma çıkmaya cesaretimi yok yoksa benimle uğracak vakitleri mi yada beni kaldıracak güçleri mi yok ... Nasıl etsem bi yol bulamıyorum Kafamı kaldırıp hayata baktığım zaman silip atamıyorum geçmişi yanlız kalmayı beceremiyorum ve ölemiyorum kimsenin haberi olmadan konuşamıyorum kızamıyorum kendime Gülümseyemiyorum içimde...

Bitiremiyorum bu nefes almaları ...

NovalgiN   &   HannibALgan       Abi lerime sonsuz saygılarla Sakın bana özeniyo demeyin :)

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek

Kendimi arkada bırakıp gitmek alabildiğine,
    Ne halim kalsın benimle, ne mecalim...
    Hissetiğim ve hissetmediğim bütün duygu, düşünce kaçıp gitse ya geriye...

Gitmez, de bırakmaz da...
    Bilirim bilmesine de,

İstemek kaldı şimdi bende,
    İstiyorum, öyleyse...

Ruhuma nefes üflendiği günden beri, yelkenlerimi açmış yol alıyorum. Kimi zaman kaçırıyorum, kimi zaman fırtınalar kopuyor...kimi zaman rüzgar yetmiyor ama mutlaka seni hareket ettirecek bir rüzgar çıkıyor...

Yelkenlerimi açmış, beni götüren rüzgarla rotama doğru ilerlerken dünya limanından da uzaklaşıyordum yavaş yavaş...

bi tanede benden..

Ses Etme Hallederiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

musty28 bunu yazdı:
    -----------------------------

Kendimi arkada bırakıp gitmek alabildiğine,
    Ne halim kalsın benimle, ne mecalim...
    Hissetiğim ve hissetmediğim bütün duygu, düşünce kaçıp gitse ya geriye...

Gitmez, de bırakmaz da...
    Bilirim bilmesine de,

İstemek kaldı şimdi bende,
    İstiyorum, öyleyse...

Ruhuma nefes üflendiği günden beri, yelkenlerimi açmış yol alıyorum. Kimi zaman kaçırıyorum, kimi zaman fırtınalar kopuyor...kimi zaman rüzgar yetmiyor ama mutlaka seni hareket ettirecek bir rüzgar çıkıyor...

Yelkenlerimi açmış, beni götüren rüzgarla rotama doğru ilerlerken dünya limanından da uzaklaşıyordum yavaş yavaş...

bi tanede benden..

Süpersin :)

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek

eyv kardeşim :)

Ses Etme Hallederiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

musty28 bunu yazdı:

eyv kardeşim :)

ne demek ...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

suskun sözler ...  e 2 ciside bu  konu pek görünmediği için arkalarda kaldı :)

Toplam Hit: 1781 Toplam Mesaj: 6