Syn-Attack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Syn-attack saldırıda kullandımız farklı iplerle serverin farklı ip lere cevap vermeye çalısması ile olur benim sormak istedim ise landa bu işe yarıyomu saldırdımız pc(synattaçk koruması yokken) donuyomu? (denemeye zaman+pc yok)

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Tabiki bi farkı yok. sonuc itibari ile landaki makina cevap vermeye calışacak sağa sola...

Yanlız network kitlenebilir ona göre :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Teşkür Bunlar güzel bilgiler kullanmak ögrenmek lazıM

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

elr bunu yazdı:
    -----------------------------
    Teşkür Bunlar güzel bilgiler kullanmak ögrenmek lazıM
    syn atack :) guzeldir Zevklidir ama beladır suan basımd oldugu gibi 15 bin ytl Lik tazminat davası açıldı kolay gelsin..

www.tahribat.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Bu gönderilen paketlerde fake ip göndermiyomuyuz nasıl anlıyoki bide ben landa saldırırım en fazla : ) sanada geçmis olsun

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-PentagraM
    The-PentagraM's avatar
    Erkek
    Hacı, hangi programı kullanıyorsun syn attack için ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

The-PentagraM bunu yazdı:
    Hacı, hangi programı kullanıyorsun syn attack için ?
    ------------------------------

program var aslında antirus Denyo gibi Ve benzeri programlar ama en guzeli irc bot yani botnet :)

www.tahribat.com
Toplam Hit: 2244 Toplam Mesaj: 7