folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder System Thread Exception Not Handled Windows 10 Arm

System Thread Exception Not Handled Windows 10 Arm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, ben parallels ve mac os m1 pro işlemci üzerinde windows 10 arm çalıştırmaya çalışıyorum. Şu ana kadar denediğim iso'larda "system thread exception not handled" hatası verdi. Ne yapmalıyım bunu çözmek için?

Sevgiler.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek

sıkıntı win10'da sanırım. heryerde benzer şeyler yazıyor. 

https://forum.parallels.com/threads/windows-10-arm-bsod-on-install.355470/

Yaşa, Öl...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Silvanus
    Silvanus's avatar
    Erkek

Hocam ben utm ile linux kullanıyorum arm sorun olmuyor, iso yu utm ile dener misiniz? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Silvanus bunu yazdı

Hocam ben utm ile linux kullanıyorum arm sorun olmuyor, iso yu utm ile dener misiniz? 

Hocam utm'i indirmek için tavsiye ettiğin bir yer var mı? App Store'da paralı gözüküyor

Edit: Windows çalıştırıyor mu acaba?

Dark_Lord tarafından 28/Haz/22 12:37 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Silvanus
    Silvanus's avatar
    Erkek
    Dark_Lord bunu yazdı
    Silvanus bunu yazdı

Hocam utm'i indirmek için tavsiye ettiğin bir yer var mı? App Store'da paralı gözüküyor

Edit: Windows çalıştırıyor mu acaba?

Windows'u çalıştırıyor diye duydum ama denemedim. Ben utm ücretsiz indirdim hocam, paralı olmaması lazım. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Hocam utm de Windows 10 u çalıştırmadı. Paralels ile aynı hata mesajını veriyor.

Toplam Hit: 813 Toplam Mesaj: 6
mac os windows 10 arm