folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Tablete Rom Atmak, Garip Bir Sorun

Tablete Rom Atmak, Garip Bir Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, bir tabletim var. Samsung Note 10.1 N8005. Eski bir tablet, en son Android 4.1 sürümünde kalmış.

En son ona Android 4.4 gelmiş. Ben zamanında bunu zanti yükleyip çalıştırmak için rootlamıştım, o yüzden güncel sürümü de alamıyorum.

Bu tablete instagram kurmak istediğim zaman, instagram kuruluyor ancak giriş yapa tıkladığım zaman "instagram durduruldu" hatası 

alıyorum. Neden olduğunu pek anlayamadım. Eski sürüm birkaç instagram indirip denedim, yine aynı sonuç. 

Belki 4.1 olduğundan dolayı uyumsuzdur diye düşünüyorum. Ben bu tablete 4.4.2 yüklemek istiyorum. Sizce bu tablete güncel stock 

romunu atsam bu sorunu çözme şansım olur mu?

Yoksa o tabletle siksen instagrama giremezsin zorlama mı diyorsunuz?

Öpüyorum.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

4.4.2 de instagram çalışıyor rom yükle bence sıkıntı yaşamazsın

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Instagram eski Samsunglarda fabrika çıkışlı olarak geliyordu. O yüzden çok eski sürüm olduğundan yeni sürüme güncellemek isteyince saçmalıyordu.

Roma gerek yok uygulama verilerini temizle bakalım olacak mı? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Instagram eski Samsunglarda fabrika çıkışlı olarak geliyordu. O yüzden çok eski sürüm olduğundan yeni sürüme güncellemek isteyince saçmalıyordu.

Roma gerek yok uygulama verilerini temizle bakalım olacak mı? 

Önbelleği ve uygulama verilerini temizledim. Olmuyor hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şimdi anlamadığım nokta tablette Play Store yok mu ? Oradan güncellemek isteyince tepkisi ne oluyor ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Şimdi anlamadığım nokta tablette Play Store yok mu ? Oradan güncellemek isteyince tepkisi ne oluyor ?

Hocam güncellemede sıkıntı yok. En son sürüme güncelliyorum play storedan. 

Açmaya çalışıyorum

"İnstagram durduruldu." 

İnternette apk indirme sitelerinden baktığımda android minimum 4.4 gerektirdiğini yazmışlar.

Örneğin

https://www.gnradar.com/download-instagram-apk-1489/

Toplam Hit: 744 Toplam Mesaj: 6
tablet instagrama girmiyor girmez tabi aq 50 yıllık