folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Tableti Ses Sistemine Bağlamak

Tableti Ses Sistemine Bağlamak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

tableti ses sistemine bağlayabilirmiyim tablete ses sistemi taktım ses çıkmıyor

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

2+1 usb ses karti+otg kablo ile isi cozebilirsin.

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

blueetooth alıcı ile

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Ses sitemin ve tabletinde nasıl bir şey biraz bilgi verebilirsen ona göre bir şeyler söyleyebilirim.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    siberturq bunu yazdı

Ses sitemin ve tabletinde nasıl bir şey biraz bilgi verebilirsen ona göre bir şeyler söyleyebilirim.

sirf merakimdan soruyorum hocam baska nasil bi baglanti kullanilir model olmadan bile yazsan

delimiyim ben?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

evet o olay bana da denk geldi farklı bir kabloyla deneyince oldu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    siberturq bunu yazdı

sirf merakimdan soruyorum hocam baska nasil bi baglanti kullanilir model olmadan bile yazsan

Çift taraflı stereo kablo ile bağlanır çok rahat ses sisteminin nasıl bişey olduğu ve girişlerini bilmem lazım.Audio in var ise oradan kablo ile direk bağlar.

Burda ki en önemli nokta önce ses sistemi kapalı olarak takacak daha sonra açacak yoksa sıkıntı çıkabilir

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
Toplam Hit: 1079 Toplam Mesaj: 7
tablet