folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat.Com‘Da Sıkıyönetim İlan Edilmiştir

Tahribat.Com‘Da Sıkıyönetim İlan Edilmiştir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Tahribat.Com'da Sıkıyönetim İlan Edilmiştir.

Kullanıcıların, forumun esas amaçlarını hatırlamaları, mevcut gidişatın düzeltilmesi, İnternet Güvenliği - Bilişim - Teknoloji - Bilgisayar konularına daha fazla önem verilmesi amacı ile site sıkıyönetime geçmiş bulunmaktadır.

Site düzene girene kadar aşağıdaki kurallar geçerlidir.

1. Sitenin esas amaçlarına aykırı hareket eden kullanıcılar siteden uzaklaştırılacaktır.

2. Sitede mevcut bulunan kardeşlik ve müritlik bağlarını zedeleyici eylemler yapan tüm kullanıcılar siteden uzaklaştırılacaktır.

3. Sitenin esas amaçları ile ilgilenmeyen ve bunu gösteremeyen kullanıcılar siteden uzaklaştırılacaktır.

4. Konularda geyik yapan, konu ile alakasız mesaj atan, saçma sapan jargonları tahribat.com'a empoze etmeye calışan tüm kullanıcılar siteden uzaklaştırılacaktır.

5. Site ile ilgili bölücü ve ayrımcı düşüncelere sahip tüm kullanıcılar siteden uzaklaştırılacaktır.

6. Uzaklaştırılan kullanıcıların kefillikleri çoğunlukla aynı kefili işaret ettiği durumlarda, kefil olan kullanıcılar siteden süreli olarak uzaklaştırılacak, kefillik hakları ellerinden alınacaktır.

7. http://www.tahribat.com/Uyulmasi-Gereken-Kurallar adresinde bulunan tüm cezalar iki kat arttırılmıştır. Tüm kullanıcılar bu kuralları bilmekle yükümlüdür.

8. Ana sayfada artık Genel-Geyik-Aşk vs gibi Teknoloji ile ilgili olmayan forum konularının görüntülenmesi engellenmiştir. Bu konuları takip etmek isteyen kullanıcılar http://www.tahribat.com/Forum adresinden ve http://www.tahribat.com/Aktif-Forum-Konulari adresinden takip yapabilirler.

9. Multi üyelik sahipleri kendi rızaları ile destek@tahribat.com ile üyeliklerinin birleştirilmesini istemekle yükümlüdürler. Aksi taktirde her iki üyelik siteden uzaklaştırılacaktır.

10. Kısacası, amacı bilgisayar ve bilişim olan bunu gösteren kullanıcılar Tahribat.Com'da değerlidir, amacı geyik, siyaset, kavga ve kargaşa olan kullanıcıların hepsi siteden atılacaktır.

11. Tüm istek ve şikayetler için direk olarak ve sadece bana ulaşabileceğiniz mail adresi destek mailidir.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bu konuya gerekliydi, güzel oldu tarzında mesaj atmanıza gerek yoktur.

Güncelleme 1 :

Forum mesajlarına; "rezerve", "burayı alıyorum", "şurayı kaptım" tarzında mesaj atmak ve/veya gereksiz yere defalarca "up", "yukarı" şeklinde mesaj yazmak yasaktır.

Güncelleme 2 :

Forum kuralları ve yukardaki kuralları uymayanlara verilecek cezalar en az 24 saat olarak değiştirilmiştir.

Güncelleme 3 :

Bazı kullanıcıların özellikle uzun konulara, "özet geç", "çok uzun okumadım" tarzında cahilce mesaj attıkları görülmektedir. Bu tarz gereksiz mesaj atan kullanıcılar sitenin amacını daha iyi anlayabilmeleri için 1 hafta uzaklaştırılacaktır.

Güncelleme 4 :

Her türlü, paralı, premium üyeliklerin paylaşılması için http://www.tahribat.com/Folder-Hesaplar-Uyelikler-142/ bölümü açılmıştır.

Güncelleme 5 :

Video Döküman özelliği sisteme eklenmiştir, isteyen kullanıcılarımız döküman hazırlayabilirler.

Güncelleme 6 :

İş Güç Takas Bölümü'nün yeniden ana sayfada görülebilir hale getirildi

Güncelleme 7 :

Konuların silinebileceğine karar vermek mod ve adminlerin görevidir. Konu başlığını silinebilir şeklinde değiştiren tüm kullanıcılar 3 gün süreyle siteden uzaklaştırılacaktır.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 31928 Toplam Mesaj: 2