Takaslık Fotoğraf Makinası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

Öncelikle iyi bayramlar, 

elimde henüz 5 aylık ve pek az kullanılmış Canon 1200D var. Yanında standart, makinayla birlikte gelen lensi, 16 GB ya da 32 GB (şuan tam emin değilim) hızlı özel fotoğraf makinası hafıza kartı ve çantası var. Elinde temiz laptop, telefon ya da masaüstü pc (monitör vs'ye gerek yok sadece kasa kısmı olsa yeter.) olup bu makinayla takas etmek isteyen var mı? Takas için önerilecek şeylere göre 100-200 lira para da eklenebilir iki taraf için. İllaki tam kafa kafaya takas olmasına gerek yok yani.

Edit: Ayrıca PS da takas olabilir.

visualeffects tarafından 25/Haz/17 22:08 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

up diyelim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Fiyat olarak ne kadar yapiyor makine? Ben de bir tane cift cekirdek  notebook var ama makinenin fiyati bilmedigim icin benim urun ucuz kalirsa seni kirmis gibi olmak istemiyorum.. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    mavii bunu yazdı

Fiyat olarak ne kadar yapiyor makine? Ben de bir tane cift cekirdek  notebook var ama makinenin fiyati bilmedigim icin benim urun ucuz kalirsa seni kirmis gibi olmak istemiyorum.. 

sahibinden de ikinci elleri 800 ~ 1300 tl arasinda degisiyor makinanin temizligine gore. Aslinda temizlik acisindan dedigim gibi cok saglam ve temiz olmasina ragmen sahibindendeki 1300 tl'yi cok abarti buldugum icin ben fiyati asagi yukari 1.050 tl'den hesapliyorum. 

Toplam Hit: 1297 Toplam Mesaj: 4
pc canon telefon laptop takas telefon