folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tam Zamanlı Yazılımcılar - Ankara & İstanbul

Tam Zamanlı Yazılımcılar - Ankara & İstanbul

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

360 derece video görüntüleme ve coğrafi bilgi sistemleri (GIS) alanında, Ankara ve İstanbul'da faaliyet gösteren çözüm odaklı teknoloji firmamızda çalışmak üzere;

- C#, Objective-C(C/C++)/IOS, Java/Android, ActionScript, HTML/CSS/JS yazılım dillerinden en az birini bilen.
    - Takım çalışmasına uyumlu, farklı yazılım platformlarında çalışmaya istekli.
    - Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar Müh. veya Bilişim/Yazılım ile ilgili bölümlerinden mezun.
    - Dokümantasyon takibi yapacak seviyede ingilizce bilen.
    - Gerekli yazılım dilleriyle ilgili projelerde görev almış ve en az 2 yıllık deneyimli.
    - Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan.

Ankara Gölbaşı Gazi Teknopark ve İstanbul Deposite İş Merkezideki ofislerimizde çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

Not: GIS hakkında bilgi sahibi olmak veya lokasyon tabanlı projelerde görev almış olmak tercih sebebidir.

İş Tanımı:

GIS uygulamalarının geliştirmesi ve var olan uygulamaların güncellemesi ile farklı platformlara taşınması.

İletişim:

selim (at) ankageo (nokta) com
    senol (at) ankageo (nokta) com

Olaylara karışmayın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Bir ağabeyimin ilanıdır. Sorunuz varsa iletişimde yer alan e-postaları kullanarak bilgi alabilirsiniz. Ben bu işi kesinlikle istiyorum diyenler ise iş referanslarını göstererek benimle iletişim kurabilir.

Olaylara karışmayın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

güzel iş ama kısmet olmadı :)) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doganaydin
    doganaydin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selim ile çalışmak iyi olurdu da malesef oralara ikamet etmiyorum :) up olsun.

Toplam Hit: 1505 Toplam Mesaj: 4