folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tanımadığım Biriyle Nasıl Güvenle Alışveriş Yapabilirim :\

Tanımadığım Biriyle Nasıl Güvenle Alışveriş Yapabilirim :\

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek

arkadaslar fikirlere ihtiyacım var :] derdimi anlatayım :

simdi ben iskenderundayım. istanbuldan bi elemanla nette tanıstık. bu kasa sistemini bana satmak istedi, konustuk ettik fiyatı seyi herseyi ayarladık. istanbuldan birini aracı etme ihtimalim yok. adam da önce malı gönderip sonra parayı almayı kabul etmiyor doğal olarak.

bu iş güvenli bir yoldan çözülebilir mi ? ha birde kurye olayı fln var kargolarda o nedir, işimizi görür mü ?

bir imzam bile yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

bankalarda vardı öyle birşey sanırım ama tam hatırlamıyorum. ama sen boşver onu direk gittigidiyor.com'a üye ol o elemanıda üye yap.yalandan kasayı ilan edin.sende hemen al yöntemiyle satın al..parayı gittigidiyor.com'un havuz hesabına yatır.o zaman para hesapta görülecek ama eleman kasayı sana teslim edene dek o paraya dokunamayacak garanti bankasının havuz hesabında kalacak.sen kasa gelene dek bekleyeceksin.sonra kasa eline geçince 3 iş günü içinde onay verirsin sağlam teslim olduguna dair.ardından onlarda bloke edilmiş hesabını açıp yatırdıgın parayı elemana öder.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    ii bi yontem gibi. denicem. saol.

bir imzam bile yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    bide posta yoluyla oluyodu heralde ödemelimi neydi.mal gelince parasını getirene veriyosun.

l enfer c est les autres Sartre ...
Toplam Hit: 1626 Toplam Mesaj: 4