Tanıyan Bilen Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek

Merhabalar, değerli mürüd ve mürüdeler fotoğrafçılık ile ilgilendiğimden dolayı uzun zamandır aklımda bir mac almak vardı bugünde öyle vakit geçirmek ve açıkçası piyasa hakkında bilgi almak için sahibinden de turlarken önce bir ilan gözüme ilişti ve sonra satıcıyı incelediğimde birdan fazla ilan dikkatimi çekti ürünler hem çok kaliteliydi hemde emsallerine göre piyasadan %50 daha uygundular ki bu durum otomatik olarak bende bir kuşku şüphe uyandırdı sizlere satıcıyının sayfasını vermek istiyorum gümüşhanede görünüyor balıkesirden de ilan açmış ama emin olamadım güvenilirliği konusunda şuanda istanbulda ikamet etmekteyim satıcı ile görüşmedim yarın sabah aramayı düşünüyorum fakat daha önceden bu satıcı ile bir alış verişiniz oldu mu veya gümüşhanede olan müridlerimiz bilirler mi bu satıcıyı? Tekrardan vaktinizi aldığım için kusura bakmayın lütfen herkese iyi akşamlar dilerim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Şu ana kadar tanımamız mümkün değil, detay verirsen belki tanışırız hocam :D

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Şu ana kadar tanımamız mümkün değil, detay verirsen belki tanışırız hocam :D

hepinizden çok özür dileyerek linki eklemeyi unutmuşum pardon
    https://sirinlerithalat.sahibinden.com

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Hocam MacBook Air var mjve2 konularıma bakabilirsin tertemiz durumda uyarsa konuşalım 

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

Hocam MacBook Air var mjve2 konularıma bakabilirsin tertemiz durumda uyarsa konuşalım 

Hocam mesaja baktım fakat fiyat benim bütçemin çok üzerinde yukarıda da dediğim gibi öyle bakıp biraz iç geçirmek birazda piyasaya bakmak istedim fakat adamın paylaştığı ürünler ve fiyatları acayip dikkatimi çekti ondan içimde de bir şüphe oluştu tekrardan teşekkür ederim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    MGT bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı

Hocam mesaja baktım fakat fiyat benim bütçemin çok üzerinde yukarıda da dediğim gibi öyle bakıp biraz iç geçirmek birazda piyasaya bakmak istedim fakat adamın paylaştığı ürünler ve fiyatları acayip dikkatimi çekti ondan içimde de bir şüphe oluştu tekrardan teşekkür ederim.

HocM Tbt fiyatı 3000 tl olarak satış günceldir :)

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

valla bana hiç güven vermedi.bütün resimler başka yerlerden araklanmış gibi duruyor.dikkatli olmakta fayda var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek
    MGT bunu yazdı

Merhabalar, değerli mürüd ve mürüdeler fotoğrafçılık ile ilgilendiğimden dolayı uzun zamandır aklımda bir mac almak vardı bugünde öyle vakit geçirmek ve açıkçası piyasa hakkında bilgi almak için sahibinden de turlarken önce bir ilan gözüme ilişti ve sonra satıcıyı incelediğimde birdan fazla ilan dikkatimi çekti ürünler hem çok kaliteliydi hemde emsallerine göre piyasadan %50 daha uygundular ki bu durum otomatik olarak bende bir kuşku şüphe uyandırdı sizlere satıcıyının sayfasını vermek istiyorum gümüşhanede görünüyor balıkesirden de ilan açmış ama emin olamadım güvenilirliği konusunda şuanda istanbulda ikamet etmekteyim satıcı ile görüşmedim yarın sabah aramayı düşünüyorum fakat daha önceden bu satıcı ile bir alış verişiniz oldu mu veya gümüşhanede olan müridlerimiz bilirler mi bu satıcıyı? Tekrardan vaktinizi aldığım için kusura bakmayın lütfen herkese iyi akşamlar dilerim

Arkadaşlar konu silinebilir şahıs tüm ilanları kaldırdı mı ne oldu bende anlamadım ıpad pro 12.9" 128gb garantili 1300 tl istiyordu macbook pro 2015 retina i5e 1700 tl imac 27" 2015 retinaya ise 3400 ki 21" imac vardı 1700 yazmıştı ps4pro 1400 falan fistan ne olduysa silindi tüm ürünler sadece şuanda görebildiğim cep telefonu konu silinebilir tekrardan kusura bakmayın lütfen

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

'bir şey gerçek olamayacak kadar güzelse gerçek değildir'

"bea"
Toplam Hit: 1341 Toplam Mesaj: 9
sahibinden gümühane ımac