Tapu Bilgisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

İyi Günler elimde Tuzla şifa mahallesinde tapu bilgileri mevcut olan bir yerin kime ait oldugunu tuzlaya gitmeden baska tapu müdürlüklerinden öğrenebilme imkanımız varmıdır.  Cevaplarınız için teşekkürler.

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    lacuradeamore bunu yazdı

İyi Günler elimde Tuzla şifa mahallesinde tapu bilgileri mevcut olan bir yerin kime ait oldugunu tuzlaya gitmeden baska tapu müdürlüklerinden öğrenebilme imkanımız varmıdır.  Cevaplarınız için teşekkürler.

hacım eger tapu sahibi sensen  herhangi bir tapu dairesinden  takbis sistemi ile ögrenirsin

tapu sahibi degilsen tuzla tapu'ya giderek memurlardan rica edersen yardımcı olurlar sana tapu sahibinin kim oldugunu söylerler

yok ben uğraşmak istemiyorum diyorsan ücretli olarak yardımcı olabilirim :)

taşınmazın nerede oldugunu imarının ne oldugunu kimin adına kayıtlı oldugunu felan detaylı bir şekilde ögrenirim 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı
    lacuradeamore bunu yazdı

hacım eger tapu sahibi sensen  herhangi bir tapu dairesinden  takbis sistemi ile ögrenirsin

tapu sahibi degilsen tuzla tapu'ya giderek memurlardan rica edersen yardımcı olurlar sana tapu sahibinin kim oldugunu söylerler

yok ben uğraşmak istemiyorum diyorsan ücretli olarak yardımcı olabilirim :)

taşınmazın nerede oldugunu imarının ne oldugunu kimin adına kayıtlı oldugunu felan detaylı bir şekilde ögrenirim 

Hocam tasınmazın sahibi değilim esenler tapuya gittim tuzlya gitmem gerektiğini söylediler iş yerinden izin aldım hocm sabahtan gidicem

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
Toplam Hit: 1125 Toplam Mesaj: 3