Tatil Köyü Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

hazır site çalışıyorken öneri postları alalım arkadaşlar :) 

antalya civarı ultra herşey dahil tatil köyü önerisi bekliyorum. dandik ruslarla kmlerce yemek kuyruğu beklemeyecek, denize sıfır olan ama şezlonga sabah 5de havlu bırakma gereksinimi olmayacak, güler yüzlü personelin bulunduğu. bi gidince gelecek yıl tekrar buraya giderim dediğiniz yer var mı arkadaşlar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

bende arıyodum vazgeçme aşamasına geldim , heryerde aynı şikayetler , sıra çok , şenzlog az , corona önlemi yok , çalısanlar ilgisiz , 3 kişinin yapacagı işi 1 kişi yapıyor falan

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

bende arıyodum vazgeçme aşamasına geldim , heryerde aynı şikayetler , sıra çok , şenzlog az , corona önlemi yok , çalısanlar ilgisiz , 3 kişinin yapacagı işi 1 kişi yapıyor falan

/hocam bide ultra herşey dahil yalanı var araştırırken onada dikkat et. adamlar viski vermiyormuş amk inanabiliyor musun? şikayetvarcom'da hangi otele baksam yakın zamanda türk müşteriler berbat yorumlar yazmışlar hep.7/24 rusca şarkı çalmaları gibi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı
    umit bunu yazdı

/hocam bide ultra herşey dahil yalanı var araştırırken onada dikkat et. adamlar viski vermiyormuş amk inanabiliyor musun? şikayetvarcom'da hangi otele baksam yakın zamanda türk müşteriler berbat yorumlar yazmışlar hep.7/24 rusca şarkı çalmaları gibi

aynen hocam yemekler kalitesiz , içki leş yorumlarınıda çok okudum

bide dediğin gibi , bira kola dışında herşey ekstra ücretli diyenleride gördüm

umit tarafından 24/Ağu/20 11:58 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı
    umit bunu yazdı

aynen hocam yemekler kalitesiz , içki leş yorumlarınıda çok okudum

bide dediğin gibi , bira kola dışında herşey ekstra ücretli diyenleride gördüm

rus turistlerden uzak durmak adına rotayı çeşmeye kırabilirim. genelde antalya yöresine gidiyor o at hırsızları çeşmeyi pek bilmez. konuyla ilgili uzman arkadaş varsa yorumları cok kıymetli olabilir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Benim tavsiyem; Antalya - Belek deki otellere bak, bir sürü kalburustu oteller bulabilirsin. voyage, cornelia, maxx royal, bellis deluxe...

Otellerin arazileri çok büyüktür, bahçede hayvanat bahçesi, at çiftliği, tenis golf sahaları, lunapark gibi etkinlikler vardır. Genelde büyük ayrı havuzlarda büyük aquaparkları vardır. Hepsi denize sıfır.

Belek; havalanı, hastane ve merkeze yakındır. Dahada fazlası olsun dersen bahçelerindeki villa suitleri kiralayıp sahilde kendine ait pavyon da kiralayabilirsin.

Ne kadar para o kadar ekmek :)

cukurova tarafından 24/Ağu/20 13:32 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    cukurova bunu yazdı

Benim tavsiyem; Antalya - Belek deki otellere bak, bir sürü kalburustu oteller bulabilirsin. voyage, cornelia, maxx royal, bellis deluxe...

Otellerin arazileri çok büyüktür, bahçede hayvanat bahçesi, at çiftliği, tenis golf sahaları, lunapark gibi etkinlikler vardır. Genelde büyük ayrı havuzlarda büyük aquaparkları vardır. Hepsi denize sıfır.

Belek; havalanı, hastane ve merkeze yakındır. Dahada fazlası olsun dersen bahçelerindeki villa suitleri kiralayıp sahilde kendine ait pavyon da kiralayabilirsin.

Ne kadar para o kadar ekmek :)

gecelik 3-5 bin liradan başlıyor en ucuz odaları.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

4 duvar arasından 

4 duvar arasına 

Gitmek için o kadar paraya yazık . 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Balayında gittiğim otel 

Sueno Beach Side. Göl evlerinde alt katta kalmıştım çok çok çok beğendim.

Heryerde alkol var hem mavi hemde yeşil bayraklı sahili tertemiz hizmet süper Alanya sokağı konseptide güzel yemege geç kaldın git alanya sokagında suşi hamburger pat.kız. tarzında fast food yiyebilirsin gözlemesi dondurması sahil kenarında akşam yemek yerken canlı müziği. Biraz tuzlu olabilir ama pişman olmayacağınız bir yer

Göl evleri dediğim ise kapının önünde havuz var mis gibi.

https://exp.cdn-hotels.com/hotels/4000000/3070000/3062200/3062157/09b2fe80_y.jpg?impolicy=fcrop&w=773&h=530&q=high

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Geçen sene Ali Bey Club Tatil köyüne gittim. 

Oldukça keyifli bir yerdi. Tavsiye ederim.

.
Toplam Hit: 1095 Toplam Mesaj: 10
tatil