folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tatlı Dükkanı İçin Program Yazacak Programcı Aranıyor (Özellikle Vb,Delphi Ve .Net Tercih)

Tatlı Dükkanı İçin Program Yazacak Programcı Aranıyor (Özellikle Vb,Delphi Ve .Net Tercih)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Arkadaslar bu gün erzincanda askerlik yapan bi abimiz tatlı dükkanına bir program işi aldığını söyledi.Programda genel olarak bi stok programında yer alan özellikler olması lazımmış,birde fatura kesimini yapabilmesi gerekliymiş..kendine özel bi veri depolaması olacak,1-5 yıl kadar verilerin saklanması lazım olabilir ticari olduğu için..Tam ayrıntıları bende bilmiyorum,şayet yazarım diyen arkadasımız varsa işi ona bağlayabilirim..Tam olarak gereken özellikleride o abiye beraber sorarız anlatır... 100 - 150 lira kadar para verebileceğini söyledi,ben şahsen bi komisyon almıcam :) Hani ihtiyacı olan varsa diye açtım konuyu ilgilenen olursa pm den irtibata geçelim...

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ne güzel =)) (işte tahribatın güzelliği yaw)

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poker
    poker's avatar
    Erkek
    walla elimde iki dane program var bitmesi gereken olmasa idi yaprdık bişler

yaşanılası çok güzel bi çocuk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    pm attım ztn :) yazarız :D

sırıtma la.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    profesyonel bişey istiyorsan LKS2 falan kullan, crackli versiyonu vardı biyerde yanlız acayip cezası varmış.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    http://www.datakent.com/

Burda bir stok programı var ücretsiz bak incele, işine yararsa kullanın bunu =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartucstyle
    Bartucstyle's avatar
    Erkek
    yahu belki yazacak arkadaşlar var ..niye baltalıyosunuz ki tamamen duygusal bi olayı :D
Toplam Hit: 1359 Toplam Mesaj: 7