Tayland Gezisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu yazın taylandı gezmek istiyorum. Biraz internetten araştırdım. Ama yinede maddi açıdan ve konuşmak bakımında tatmin olamadım. Çünkü halkın çoğu ingilizce bilmiyor. Daha önce taylanda gidip gezen biri bana ne tavsiyelerde bulunabilir bu konu için? Ayrıca taylanda gidilip mutlaka yapılması gereken şeyler ne olabilir? Teşekkürler Dostlar. Turlarla gitmek mantıklı olur mu yoksa kendim gibip keşif mi yapsam?

Uveys tarafından 18/Ara/15 08:46 tarihinde düzenlenmiştir

Sadelik demek güzellik demektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    Uveys bunu yazdı

Bu yazın taylandı gezmek istiyorum. Biraz internetten araştırdım. Ama yinede maddi açıdan ve konuşmak bakımında tatmin olamadım. Çünkü halkın çoğu ingilizce bilmiyor. Daha önce taylanda gidip gezen biri bana ne tavsiyelerde bulunabilir bu konu için? Ayrıca taylanda gidilip mutlaka yapılması gereken şeyler ne olabilir? Teşekkürler Dostlar 

daha önce Pattaya tatili yapmıştım maddi olarak aslında durumuna göre diyebilirim sıradan bi hostelde de kalabilirsin ki herşey çok ucuza gelecektir ya da hard rock cafe gibi güzel bir mekanda da kalabilirsin o dönemlerde hard rock cafe için gunluk 120$ ödemiştim bunun dışında en çok zorlanacağın konu yemek olacaktır dışarıda ki yemekleri gördükçe iştahın kaçar. Son uyarı ladyboylara dikkat etmek lazım :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

http://www.gecehayati.biz/category/asya/tayland/ baktın mı buraya

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreammaker
    dreammaker's avatar
    Erkek

hocam kesinlikle Bangkok da cok fazla zaman gecirme pisman olursun tatilinin cogunu pattaya da gecirmek dah guzel olur. Ulasim acisindan tuk tuk denilen araclarla yada motorsikletle yaparsan senin lehine olur daha ucuza getirmis olursun. Taksiye binmen gereken durumlarda taksimetre acip acmadigini sor eger acmiyorsa kesinlikle binme. Her zaman icin ilk soylenen fiyatlara aldanma genel olarak normal fiyatin 2 katini soylerler.. Kalacak yer senin butcenle alakali bir durum ben 40 usd vererek cok kral yerde kalmistim. Yemek olayi da senin tercihlerine kalmistir ben yerel yemeklerini sevmedigim icin surekli olarak mc donalds da falan yemistim. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

forumda hojucuk isimli mürid, tayland da yaşıyor. yanına gidip kalmıştım bir kaç yıl önce.

güzel bir ülke, genel olarak ucuz ve dünyanın bir çok yerinden gelen insanlara ev sahipliği yapıyor. thai masajını mutlaka öneririm ama eğer düşüncen farklı anlamlar barındırmıyorsa, masajı erkeğe yaptır, çünkü onlar daha iyi yapıyor.

koh -phangan ve koh-samui çok güzel yerler mutlaka tavsiye ederim. çok değişik tropikal meyveleri var, bol bol ye : )

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.gecehayati.biz/category/asya/tayland/ araştırdım burdan da. Şuan en mantıklısı ilk defa gideceğim için turlarla gitmek. Diğer türlü oldukça sıkıntıya gelebilirim diye düşünüyorum. Herkese verdiği cevaplar için teşekkür ederim dostlar :)

Sadelik demek güzellik demektir.
Toplam Hit: 1255 Toplam Mesaj: 6
tayland ladyboy