folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tayyip Erdoğan- Remzi Gür Telefon Görüşmesi Ses Kaydı

Tayyip Erdoğan- Remzi Gür Telefon Görüşmesi Ses Kaydı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tayyip - Remzi Gur gorusmesi ses kaydı

http://www.dailymotion.com/video/xaxatc_baybakan-tayyip-erdoyanyyn-gizli-ka_news

Telefon kaydı ispatlıyor!
    Başbakan Tayyip Erdoğan’ın gizli kasası var!

İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erkan Önsel bugün (25 Ekim 2009) Partisinin İstanbul İl Merkezi’nde bir basın toplantısı düzenleyerek Tayyip Erdoğan’ın bir suçunu daha kamuoyuna duyurdu. Telefon kayıtlarıyla Erdoğan’ın gizli kasasını açıklayan Önsel şunları belirtti:

Türkiye Cumhuriyeti böyle bir başbakan görmemiştir. Suçları ve kirli ilişkileri çorap söküğü gibi tel tel sökülüyor. Şu telefon konuşmalarına bir bakınız! Bir başbakan böyle konuşur mu? Bir başbakan konuşması mıdır bu? Hayır!

TAYYİP ERDOĞAN: 20-25 GİTMESİ LAZIM!
    Tayyip Erdoğan, gizli kasasına talimat veriyor:
    - 20-25 gibi gitmesi lazım.
    Nereye gitmesi lazım? Güya kızı Sümeyye’ye.
    Peki nedir bu 20-25? Bin Dolar mı, Milyon Dolar mı, Milyar TL mi?
    Nedir, kaç paradır?
    Peki Sümeyye’nin konumu nedir?
    Bir hesaptan diğerine para aktarılması için neden Sümeyye’nin araması gerekmektedir? Sümeyye, paravan olarak mı kullanılmaktadır. Tayyip Erdoğan ailesinden biri neden sürekli Amerika’da bulunmaktadır?
    Peki, Başbakanlık koltuğunda oturan Tayyip Erdoğan’ın bu talimatı verdiği şahıs kimdir?
    Bir işadamı. Remzi Gür! Ramsey firmasının sahibi.
    CHP Milletvekili Mehmet Yıldırım’a Abdullah Gül’e oy vermesi için rüşvet verme suçundan yargılanan ve Ankara 10. Ağır Ceza Mahkemesi’nce on ay hapis cezasına çarptırılan şahıs.
    CHP Milletvekili Mehmet Yıldırım’a rüşvet teklifini neden Remzi Gür’ün, yaptığı tartışılmıştı. Aydınlık dergisinin ortaya çıkardığı bu telefon konuşması bu konuyu da aydınlatıyor. Remzi Gür, ‘gizli kasa’ olma yükümlülüğü ile TBMM’ye gelerek Abdullah Gül-Tayyip Erdoğan hesabına para dağıtıyordu.

CUMHURİYET SAVCISI GÖREVİNİ YAPACAK!
    Remzi Gür, Tayyip Erdoğan’ın ABD’de okuyan üç çocuğunun eğitim masraflarını karşılayan iş adamı olarak kamuoyuna yansıtıldı. Ancak Tayyip Erdoğan’ın Remzi Gür ile olan ilişkisi, çocuklara burs vermenin çok ötesindedir.
    Telefon konuşması, söz konusu paranın burs parası olmadığını göstermektedir.
    Bu gizli suç ilişkisi, bu telefon görüşmesiyle bir kez daha ortaya çıkmıştır. Bakınız Tayyip Erdoğan, Bankasına talimat verir gibi, kasasına talimat veriyor.
    Cumhuriyet savcılarına çağrı yapıyoruz. Suç kanıtlıdır. Belgelidir. Tayyip Erdoğan Ergenekon savcılarını Ulusal Kanal ve Aydınlık’a baskınlar yaptırarak bu telefon kayıtlarının gerçek olduğunu kabul etmiştir.
    Cumhuriyet’i tahrip eden bu yiyiciliği sıfatında Cumhuriyet olan tek kamu görevlisi olan savcılarımız araştıracaktır. Mali Suçları Araştırma Kurumu MASAK, Doçentlik maaşından başka geliri olmayan güzelim Emin Gürses için dünyanın dört bir tarafına yazılar yazacağına, açıkça ortada olan bu suç ilişkisini araştırmalıdır. Gizli kasa Remzi Gür daha başka hangi ödemelerde bulunmuştur, ortaya çıkarılacaktır.

RAHMİ KOÇ:TAYYİP BEY 1 MİLYAR DOLARI NASIL BİRİKTİRDİ?
    Rahmi Koç, 4 Ağustos 2001’de CNN Türk televizyonunda Taha Akyol’a açıklıyor:
    “Tayyip Bey’de çok para olduğunu öğrendik. Bu kadar büyük serveti hangi işi yaparak edinmiştir. Milletvekilliğine aday olmadan önce bu servetin kaynağını açıklamalıdır. 1 Milyar Dolar biriktirmişler, nasıl biriktirdilerse?”
    2001’de 1 Milyar Dolarlık bu servetin, bugünkü miktarı nereye ulaşmıştır?
    Halk yoksullaşır, açlık sınırının altındaki nüfus olağanüstü artarken, iktidar makamlarına Amerikan paraşütüyle indirilenler, Karun gibi zenginleşmiştir.
    Tayyip Erdoğan’ın diğer gizli kasaları da bir bir ortaya çıkarılacaktır.
    Tayyip Erdoğan usulsüz mal beyanından 2002 yılında yargılanmıştı. O mahkeme de, Erdoğan’ın servet artışıyla Remzi Gür arasında ilişkiyi soruşturmuştu. Hakkındaki mahkeme, dokunulmazlığı yüzünden devam edemiyor. Tayyip Erdoğan, trilyonlarca mal varlığının açıklamasını “oğlumdan borç aldım, altınlar oğlumun düğününde takıldı” şeklinde yaparak millet nezdinde alay konusu olmuştu. Bir başbakan yalan söyleyerek adaleti bu şekilde yanıltabilir mi?
    Eşinin parmağında 60 Bin TL’lik yüzükler, oğluna milyon dolarlık gemicikler, damadına 750 Milyon Dolarlık devlet bankalarından televizyon kredisi…
    Ey Türk milleti, işte başbakanınız budur!
    Mazlum milletimizin başında böyle bir başbakan bir saniye dahi duramaz. Derhal istifa etmelidir. Dokunulmazlığı derhal kaldırılmalı ve hakkında yürütülen yolsuzluk mahkemeleri sonuçlandırılmalıdır.
    Türkiyemizi yönetecek temiz, dürüst, namuslu insanlardan oluşacak bir milli hükümet kurulması elzemdir. Elzemdir çünkü, bu yağmacı hortumcu sisteme son vermeden, vatan savunması yapılamaz.

SORUN ERDOĞAN’A
    SORUN REMZİ GÜR’E…
    Basına buradan çağrı yapıyorum. İşte ses kaydı. Hepiniz için çoğaltılmıştır. Bugünün en büyük haberidir bu. Sorun Tayyip Erdoğan’a bu para ne parasıdır?
    Sorun Remzi Gür’e neden yollamıştır, ne kadar yollamıştır, nereye yollamıştır?
    Tayyip Erdoğan basına büyük baskı yaparak, bu haberleri engelliyor. Ancak Yüce Divan’da bu sorulardan kaçamayacaktır.
    Türkiye, Tayyip Erdoğanları yargılayabilirse Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet olabilecektir.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

rahmi koç kardeşinin medyasını korumaya çalışmış galiba bırakın o tarihi tayyip daha diğerlerinin yanındayken belliydi başbakan olacağı.ee biraz da parası olsun siz hiç 5 parasız başbakan gördünüz mü ? :=)

bunlar derin meseleler.Türkiye topraklarında asırlardır statüko savaşı yaşanıyor.gerek osmanlı devletinde gerekse cumhuriyetin ilk yıllarında kendini ayrıcalıklı sanan elit grup hep olmuştur ve bundan sonrada olacaktır (öyle görünüyo) tabi bu elit gruba karşı başka gruplar da oluşmuştur nitelikleri değişik olmak üzere.zaten devlet içindeki kavgaların sebebi de aslında bu grupların mücadeleleridir.her grup ben iyiyim karşı taraf kötü der propagandasını böyle yapar.zaten bugün medyada görülen olaylar da bundan ibarettir yoksa ki efendim bunlar uzaydan gelmedi zaten yıllardır herkes bu topraklarda.işte bahsettiğim iki tarftan birisi diğer taraf devlet içinde köklü bi şekilde yerleştiği için dışarıyla işbirliği yapmışlardır.buna bugün AB giriş süreci ABD vs ne derseniz deyin.diğer taraf sürekli bunlara karşı çıkmış ve ihanetle suçlamıştır.kişileri tartışmak yerine grupları düşünceleri tartışsak daha iyi olur.

yoksa ki o ona bunu demiş bu ona şunu yapmış şunu şuraya götürüp şeyetmişler falan gereksiz tartışma.herkes kendi işine baksa sorun kalmaz ortada.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DmrKen
    DmrKen's avatar
    Erkek
    Amma eğilip büğüldü ak 20-25 bin $  için. Acıdım amk başbakana :|

01000100 01101101 01110010 01001011 01100101 01101110
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    oo tayibinde kasedi çıktı demek :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------
    oo tayibinde kasedi çıktı demek :)
    hocam vadi deki iplikçinin çakırla polat görüşmesi aklıma geldi :)

ölüyom laa puhaha :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek
    Bende link açılmıyor :s

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Gizli kasa falan olduğuna inanmıyorum. ama hiç bi şekilde para almaması veya yollatmaması lazım.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek
    tayyibe bak sen dlenci herif
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

kuytul bunu yazdı:
    Gizli kasa falan olduğuna inanmıyorum. ama hiç bi şekilde para almaması veya yollatmaması lazım.
    kendi parasıysa niye yollatmasın hacı.ayrıca bunu a yada b ye yaptırmış ya da yaptırmamış ne önemi var? amaç zaten gizli sırlı şeylerle süslemek değilmi haberi ? :)

yanlış mıyım ...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

kuytul bunu yazdı:

ben hep söylüyorum.

dini kullanıp insanları sömürenler gidicidir.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    ats30 bunu yazdı:

kuytul bunu yazdı:
    kendi parasıysa niye yollatmasın hacı.ayrıca bunu a yada b ye yaptırmış ya da yaptırmamış ne önemi var? amaç zaten gizli sırlı şeylerle süslemek değilmi haberi ? :)

yanlış mıyım ...

o da olabilir. bir iddiadır tabi ortaya konan. aydınlanırsa iyi olur.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
Toplam Hit: 10460 Toplam Mesaj: 20