folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tayyip-Talat Arasındaki Karanlık KKTC Görüşmesi - Ses Kaydı

Tayyip-Talat Arasındaki Karanlık KKTC Görüşmesi - Ses Kaydı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aybey
    Aybey's avatar
    Erkek

"O artık bitmiştir", "muhatap olmaktan bile çıkmıştır." Bu sözler Tayyip Erdoğan tarafından Rauf Denktaş için söyleniyor. Hem de KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın henüz görevinin başında olduğu 2004 yılında. Görüşme dönemin KKTC Başbakanı Mehmet Ali Talat ile yapılıyor. Erdoğan aynı görüşmede KKTC'nin bağımsız bir devlet olarak tanınması yönündeki taleplerin bir tarafa bırakılması için Talat'a taktikler veriyor. Erdoğan ve Talat'a arasındaki görüşmeyi İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Mehmet Bedri Gültekin kamuoyuna açıkladı. Erdoğan'ın açıkça suç işlediğini belirten Gültekin, "AKP ve Talat, Denktaş'a karşı batılı emperyalistlerle kol kola bir faaliyet yürütmüşlerdir. Telefon görüşmesi bunu kanıtlamaktadır" diye konuştu.

MEHMET ALİ TALAT- Şimdi benim bütün maksadım şu: Bir kere Denktaş'la bu yeni diplomatik atak süreci sürdüremeyiz.

TAYYİP ERDOĞAN- Zaten o artık...

TALAT- Çünkü o insan orda.. O orda olduğu sürece, resmin ortasında, bence kimse bize rağbet etmez

ERDOĞAN- Mehmet Ali Bey, ben size bir şey söyleyeyim mi? O artık bitmiştir TALAT- İşte onu diyorum... Ben de onu söylüyorum

ERDOĞAN- Ama artık onu sizin söylemenize gerek yok. Yani şu anda o muhatap olmaktan bile çıkmıştır

ERDOĞAN- Şimdi işte Aralık 2004'e kadar biraz sabırlı gitmemiz lazım.

TALAT- Doğru, doğru...

ERDOĞAN- Yani o şeyi mesela, devlet mevlet işini hiç biz dile getirmeyelim. Başkaları getirsin dile... TALAT- Neyi, neyi neyi?

ERDOĞAN- Yani "iki devlet olarak tanımanız lazım", şudur budur... bunu... TALAT- Ha... o çok zor, yani elde edilemeyecek şeyleri şimdi atmamak lazım...

ERDOĞAN-Hiç dile getirmeye gerek yok...

TALAT- Evet, evet, evet...

Tayyip-Talat ses kaydı. 

http://www.mediafire.com/download.php?jyyzo5teddw

El etek öpmeyi hiç tanımadı Zindanlar,sürgünler hiç yıldırmadı Kurşunlar yağdı da hiç aldırmadı Ocağı Türk, çeliği Türk, suyu Türk!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

kıbrısı en iyi türkiye ye bağlayarak herşeyden kurtulabiliriz ama kimsenin işine gelmiyor abd kuklası akp 

kıbrısı sildi bile çoktan annan planları vs vs

gün gazetede okumustum devamı da varmış hemde daha kötü şeyler varmış 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    tayyip de Talat ında ...

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

paylasim icin tesekkurler...

artik eminim, tum tahminlerim dogru :)

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=85374&sayfa=2#891012 (bilgilendirici not)

anca gidersin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:
    -----------------------------
    tayyip de Talat ında ...
    -----------------------------

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    Bu dinlemeyi bahane edip ULUSAL Kanal'a da arama baskını yaptı piçler...

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    daha neler çıkacak Allah bilir. yuh. Rauf Denktaşı da yedi adamlar bi telefonda....

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

http://www.dailymotion.com/video/xautwq_erdoyan-ve-talatyn-telefon-goruymes_news

İzlerler dinlerler kördürler akepe liler.bi makarna versem unuttum duymadım derler :)

kemal unakıtanında bi gizli konuşması vardı hani.

yuh be. kıbrıs Türkiyenin kefen borcudur yazıklar olsun size.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ön bilgi : kıbrıs Türk tarafı, cyprus rum tarafı.Yani birine cyprus dediğinde kıbrısın rum tarafını demiş olursun;

Geçen elime para geçti.Kıbrıs falan yazıyor.Dedim bu ne ( burdaki birine ) dedi euro o.Tamam da dedim arkasında neden kıbrıs / rumca kıbrıs yani cyprus yazıyor dedim ?

Adam dedi bildiğim kadarıyla euro da ön yüz aynı arka yüzde üretilen ülkenin ismini falan basıyormuş.Şimdi ;

Euro avrupa para birimi.Kıbrısı avrupa dahil olmak üzre kimse tanımıyor.Eğer tanımıyorsa nasıl kıbrıs diye bastırılıyor ?

------

Büyük ihtimalle güney ile kuzey birleşecek federasyon olacak.Temelleri atıldı şimdi halkı alıştıracaklar...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    akp bir milletin bitişinin son perdesidir, adı bir zamanlar Türk olan bu ülkenin "demokratik" yollardan boynuna geçirdiği idam ilmeğidir

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 3642 Toplam Mesaj: 10