folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TBT Verified Olsa Fena Olmaz

TBT Verified Olsa Fena Olmaz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

Bilmiyorum daha önce böyle bir konu açıldımı. Nacizane bir fikir bu tabi ki. Tanınmış kişiler, yani yaptığı paylaşımlar vs gibi konular üzerinden değerlendirilip veya kimlik bilgileri karşılığında bu verified gelirse belki site için alışveriş daha güvenilir olabilir veya farklı birşeye yarar bilmiyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

TBT şahsi bilgisinin ne yapsın müridlerin hacı 

TBT de güvenirlilik demek 

id+yıl+login sayısı ve daha önceki işlerine bağlıdır hoca  

misal DJ_Alper gözü kapalı ticaret yap bu adamla  ya da swordfish gibi mesela 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Swordfish de azcık birşey ibnelik var ☺

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

DJ_Alper candır ama konu o değil hacı. Olursa fena durmaz gibi : )

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Ben genellikle sitedeki aktifliğine, yorumlarının düzgünlüğüne, üyelik tarihine vs. bakıyorum. Şu ana kadar sıkıntı çıkmadı. Benden birşeyler satın alanlarda hep ona bakarak almıştır sanırım.

Hem TBT de kim kimlik doğrulama ile uğraşacak? Ne kadar doğru yapacak? Burası kurumsal bir site değil hacı.

DrKill tarafından 11/Kas/15 23:32 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O kadar birbirinize güvenmiyorsanız Sanalpazar vs açıp alırsınız.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Shop.tahribat.com da acilsin mi ?

Verified bu konuda degilde. Mesaj konu olustururken gizli nin yaninda ozel gibi bir sey belki. Ama bua muridler arasinda ayrim olur pek mantikli degil. Tbt esitlik ozgurluk yeridir. Eticaret sitesi degil

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Bizim bilgileri vermemize gerek yok zaten hepsi @HolyOne da var o verified edebilir 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Tbt den çok ürün sattım herkesten teşekkür aldım. 1 Kere ürün aldım 250-300 liralık bana hiç bir arızası yok denilen mal  3. gün arızalanınca tamire götürdüm vede acı gerçek 20 kere  zaten tamir görmüş. 
    adamı arayıpta yada mesaj atıpda  kardeş böle böle oldu bile demedim . çünkü zaten kendiside biliyodur ayıbının bunu bile bile  ona tekrar görüş yapmadım bile. 2007 üyesi ama yapcak bişi yok. 250-300 tl komik bir rakam içinde tbt ye güvenim sarsılmadı gene olsa gene alışveriş yaparım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yukarıdaki güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim :)

böyle oldukça insanın omuzları üzerindeki yük artıyor 

benim dönem müridlerime genelde ben güvenirim aramızdaki muhabbetlerimiz tahribat dışında yoğun devam ediyor belki ondandır

ama müridler arasındaki ticaretin ilerletilmesinden yanayım bir şey alınacaksa 5 kuruş paralı olsun müridden olsun mantığındayım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

tahribatta birkaç kişiden alışverişim oldu. Sıkıntı yaşamadım.

Alperi'i kıskandım. Bana da guvenin 😃

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
Toplam Hit: 1028 Toplam Mesaj: 11
tbt verified