folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tekirdağ Çerkezköy 3'Üncü Zh. Tuğ. K.Lığı

Tekirdağ Çerkezköy 3'Üncü Zh. Tuğ. K.Lığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek

askerliğim buraya çıktı 353.dönem gidecek varsa buraya bu konuya yazsın ve daha önce gitmiş müridler hakkında bilgilendirmede bulunursa sevinirim çünkü sürgün yeri doğudan beter diyorlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek

Veni Vidi Vici.

Soruları olan arkadaşlar olursa yardımcı olurum buraya gidecek arkadaşlar bana ulaşabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hocam bahsi geçen yerde askerlik yapmadım ama duyduklarıma göre sadece adı sürgün olarak geçiyor.

Aksine rahat biryer.

HoLyCat tarafından 12/Haz/14 08:48 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek

askere sıkıntıları yoktu 3500 tl lik bonzai yakaladım bana bile bişey olmadı. :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

kısa, uzun ? ben ağustos celbi ile gidicem 25 haziranda açıklanacakmış yerler.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Whisky
    Whisky's avatar
    Erkek

Kısa dönem yaptım hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

gel torun gel diyecemde adamın askerliği bitmiş :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Askerliğimi okul nedeni ile tecillendiriyordum. Bu senenin yarı döneminde kayıt yaptırmadım ve kaydım donduruldu. Şimdi ben 4 senedir çalışmakta olduğum fimadan ayrılmak, başka bir sektörde çalışmak istiyorum ve tazminatımı almak için, aynı zamanda askerliğimi de yapmış olmak için tecilimi bozdurmak istiyorum veya tecil zaten bozulmuşmudur merak ediyorum.

Askerlik şubesine gideceğim. Sadece ön bir bilgi için soruyorum. Ayrıca tecilimi bozdurursam ne zaman asker olurum ? Bu tarihi ben seçebilirmiyim ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 1581 Toplam Mesaj: 8