folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Telden Nete Girme Nasıl Yapılabilir

Telden Nete Girme Nasıl Yapılabilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bende nokia s60 tel war bilgisayardaki bluetoothu kullanarak wapa girme imkanım warmı yada web sayfalarını gezme yani bağlantıyı gprs yerine bluetooth kullanarak sağlama

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    kiziLotesi modem kuLLanirsin. yada ßLuetooth tan modem oLsuturursun ama cok kß yer we fatura yukLu geLir.. kasma ßence.

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkyWaLKeR
    SkyWaLKeR's avatar
    Erkek
    Bence arkadaş, bilgisayardaki interneti bluetooth ile telefona aktarıp, bilgisayarın internet ile telefondan wap sayfalarını açabilirmiyim diye sormuş..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    eger onu sorduysa emulatorler war.. onlari kullansin. ama dedigi biraz sacma geliyor. sacmaLiginida belirttim. teli modem olarak kullanacak. baglantiyi telden wericek benim anladigim bu. ve baglantiyi gprs deilde bluetooth olarak kullanmak ne oluyor onu anlamadim. baglanti aktaricisi bluetooth olur. benm bluetooth aygiti bunu destekliyor. ama bence bos bi is...

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

SkyWaLKeR bunu yazdı:

Bence arkadaş, bilgisayardaki interneti bluetooth ile telefona aktarıp, bilgisayarın internet ile telefondan wap sayfalarını açabilirmiyim diye sormuş..

ewt aga bunu sordum bilgisayardaki interneti kullancam böyle bişi nasıl yapabilirim we bana hiç ssaçma gibi gelmiyor böyle bişi olabilir gibi geliyor

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 1983 Toplam Mesaj: 6